REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Serial „On My Block” z pierwszym zwiastunem 2. sezonu. Netflix podał datę premiery

Netflix to od kilku lat najbardziej obszerne źródło seriali dla nastolatków. Produkcje takie jak „Sex Education”, „Trzynaście powodów” oraz „On My Block” odniosły duży sukces wśród widowni. Ta ostatnia doczekała się właśnie zwiastuna 2. sezonu.

07.03.2019
17:41
on my block sezon 2
REKLAMA
REKLAMA

Serial „On My Block” trafił na platformę VOD w marcu 2018 roku. Produkcja opowiada o dorastaniu czwórki nastolatków z biedniejszej części Los Angeles. Monse Finnie, Cesara Diaza, Rubena „Ruby'ego” Martineza i Jamala Turnera łączy przyjaźń oraz poczucie odmienności od rówieśników. Mimo ciągłych walk lokalnych gangów i wysokiej skali przestępczości czwórka bohaterów wiedzie dosyć normalne życie nastolatków. Ta sielanka szybko się jednak kończy.

Próby scalenia na nowo grupy stanowią podstawę fabularną 1. sezonu serialu. Produkcja doczekała się pozytywnych recenzji, ponieważ tylko na papierze przypomina standardową opowieść o dorastaniu. W rzeczywistości jest to interesująca mieszanka różnych gatunków. „On My Block” to trochę komedia, dramat o życiu mniejszości i serial przygodowy w stylu lat 80.

On My Block sezon 2 - kiedy premiera?

Netflix zapowiedział nowy sezon serialu jeszcze w zeszłym roku, ale dopiero teraz doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna. Materiał zawiera kilka niespodzianek związanych przede wszystkim z postacią Ruby'ego. Jak dobrze wiedzą fani produkcji, w finale 1. sezonu bohatera dotknęła bardzo dramatyczna sytuacja. Wiele osób zastanawiało się, czy chłopak w ogóle powróci w następnej odsłonie. Teraz można się dodatkowo zastanawiać, jak na całą sprawę zareagują jego przyjaciele.

REKLAMA

Wygląda też na to, że w 2. odsłonie produkcja jeszcze mocniej skupi się na przemocy toczącej Los Angeles i cierpieniu osób, które straciły ukochanych członków rodziny. Co ciekawe, portal Teen Vogue opublikował przy okazji premiery teasera grupę nowych zdjęć przedstawiających czwórkę bohaterów. One również rodzą więcej pytań niż odpowiedzi. Użytkownicy Netfliksa, którzy od roku wyczekiwali na nowe informacje związane z produkcją, będą więc mieć nie lada zagwozdkę. Na szczęście dla nich wszystkie tajemnice rozwiążą się jeszcze w tym miesiącu.

„On My Block” powróci z nowym sezonem na Netfliksa już 29 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA