REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tarantino znalazł swojego Mansona. Nowe nazwiska w obsadzie Once Upon a Time in Hollywood

Quentin Tarantino poszerzył obsadę filmu Once Upon a Time in Hollywood o nowe twarze. Ledwie poznaliśmy nazwisko ekranowej wersji Romana Polańskiego. Teraz wiemy już, kto zagra Charlesa Mansona.

29.08.2018
10:36
Once Upon a Time in Hollywood Charles Manson aktor
REKLAMA
REKLAMA

Przywódcy tzw. Rodziny to jedna z najbardziej znienawidzonych postaci w historii Ameryki. Pod koniec lat 60. stworzona przez Charlesa Mansona grupa dopuściła się szeregu rytualnych zbrodni, z których najsłynniejszą jest morderstwo Sharon Tate i jej gości w sierpniu 1969 r. Manson został skazany na dożywocie i stał się symbolem bezsensownych, psychopatycznych zabójstw. W ciągu kilku dekad w jego umysł próbowało wniknąć wielu psychiatrów i ekspertów kryminalistyki.

Teraz przed podobnym zadaniem stanie Damon Herriman, który wcieli się w Mansona w filmie Once Upon a Time in Hollywood.

Informacje o zatrudnieniu aktora znanego z Justified: Bez przebaczenia oraz Secret City podaje The Wrap. Razem z Herrimanem do obsady produkcji dołączyło także kilka innych nazwisk. Rumer Willis, znana z Ty będziesz następna córka Bruce’a Willisa oraz Demi Moore, która zagra aktorkę Joannę Pettet. Dreama Walker (Gran Torino) wcieli się w aktorkę i piosenkarkę Connie Stevens, a Costa Ronin (Zawód: Amerykanin) w Wojciecha Frykowskiego, jednego z gości Tate.

Once Upon a Time in Hollywood Charles Manson aktor class="wp-image-196093"

Tym samym poznaliśmy nazwiska kolejnych osób, które dołączą do obsady.

Wczoraj do produkcji dołączył Rafał Zawierucha, który wcieli się w Romana Polańskiego. Z kolei jako Sharon Tate zobaczymy Margot Robbie. Ponadto na ekranie pojawią się Damian Lewis i Mike Moh jako odpowiednio Steve McQueen oraz Bruce Lee. Oprócz wymienionych aktorów w filmie zobaczymy Leonardo DiCaprio, Brada Pitta, Ala Pacino, Dakotę Fanning, Tima Rotha, Burta Reynoldsa czy Kurta Russella.

REKLAMA

Once Upon a Time in Hollywood skupi się na życiu Ricka Daltona, byłej gwiazdy westernów, i Cliffa Bootha, jego wieloletniego dublera. Bohaterowie zmagają się ze zmianami w branży filmowej, w której powoli zaczyna brakować dla nich miejsca. Tak się składa, że bohaterowie są sąsiadami Sharon Tate.

Premierę filmu zaplanowano na 26 lipca 2019 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA