REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Młode, szczęśliwe małżeństwo rodem z Hollywood. Robbie i Zawierucha na zdjęciach z planu filmu Tarantino

W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie z planu filmu Once Upon a Time in Hollywood. Na fotografii widać Rafała Zawieruchę oraz Margot Robbie.

07.09.2018
22:46
Margot Robbie Rawał Zawierucha Once Upon a Time in Hollywood
REKLAMA
REKLAMA

Już teraz można śmiało stwierdzić, że Once Upon a Time in Hollywood będzie jednym z największych hitów przyszłego roku. O następnym filmie Tarantino mówi się od dawna i każde doniesienie z planu wzbudza nową dyskusję na temat produkcji. Ale czy można się dziwić, skoro znany z brutalności reżyser przenosi na ekrany historię zbrodni Charlesa Mansona?

Jednak to nie słynny morderca będzie głównym bohaterem filmu. Obraz nie skupi się także bezpośrednio na jego najsłynniejszej ofierze, czyli Sharon Tate. Mimo to zarówno jej postać, jak i jej ówczesny mąż Roman Polański odegrają kluczowe dla fabuły role.

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu przedstawiające Margot Robbie i Rafała Zawieruchę.

Choć to tylko nieoficjalne fotografie, w dodatku w niezbyt dobrej jakości, to z łatwością można z nich wyczuć klimat filmu. Los Angeles nocą, blask świateł (co z tego, że to reflektory), młoda i odnosząca sukcesy para wozi się po mieście drogim autem (co z tego, że na lawecie). Tarantino potwierdza, że nie zamierza oszczędzać na szczegółach, o czym przekonaliśmy się już przy wcześniej opublikowanych zdjęciach z planu dziewiątego filmu reżysera.

Miejmy nadzieję, że detale nie będą jedynym atutem Once Upon a Time in Hollywood.

Jednak o to chyba nie trzeba się martwić, mając takiego scenarzystę i reżysera. Duże wrażenie robi także obsada, w której znaleźli się Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Al Pacino, Damien Lewis, Kurt Russell, Tim Roth, James Marsden czy Dakota Fanning. W filmie miał także wystąpić zmarły wczoraj Burt Reynolds.

REKLAMA

Głównymi bohaterami projektu są Rick Dalton i Cliff Booth, czyli odpowiednio była gwiazda westernów i jego dubler. Obaj starają się odnaleźć w zmieniającym się świecie filmu końca lat 60. Tak się składa, że ich sąsiadką jest Sharon Tate.

Film trafi do kin 26 lipca 2019 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA