REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Open’er ogłasza nowych artystów. To A$AP Rocky i Twenty One Pilots

Open’er Festival to najważniejszy festiwal muzyczny w Polsce. Impreza co roku przyciąga tysiące fanów muzyki. Każdego roku nominowana jest też do prestiżowej nagrody European Festival Awards.

26.11.2019
13:13
Open'er Festival - nowi artyści ogłoszeni
REKLAMA
REKLAMA

Trójmiejski festiwal właśnie przedstawił kolejnych headlinerów. Tym samym do ogłoszonych już Taylor Swift i Thoma Yorke'a, dołączyli:

A$AP Rocky oraz Twenty One Pilots

A$AP Rocky miał wystąpić na Openerowej scenie już w tym roku, ale w ostatniej chwili jego przyjazd został odwołany z powodów losowych, które spotkały artystę. Muzyk został bowiem zatrzymany przez szwedzką policję, po napaści której miał się dopuścić raper. Cała sprawa wywołała dużą burzę medialną, a muzyk siedział w areszcie przez blisko miesiąc - pełny przebieg sprawy, wraz z serią zarzutów, które zostały wytoczone artyście znajdziecie na stronie Pitchfork.

Teraz organizatorzy Open’era mówią, że „co się odwlecze to nie uciecze” i ogłaszają przyjazd muzyka do Polski.

Największym hitem A$AP Rocky’ego pozostaje utwór Praise Da Lord, nagrany razem ze Skeptą. Ten kawałek, który często pojawia się w różnych dziełach kultury (ostatnio w serialu Apple TV+Dickinson”) na pewno usłyszymy na gdyńskiej scenie.

Grupa Twenty One Pilots pojawiała się już kilkakrotnie w Polsce, ale jej koncerty zawsze wywołują żywą reakcję publiczności. Muzycy zasłynęli kawałkiem Stressed Out, który zawojował listy przebojów w 2016 roku, kilka miesięcy po swojej premierze. Amerykańscy muzycy, którzy tworzą muzykę już od 2009 roku, mają na swoim koncie już pięć longplayów. Ostatni, „Trench” wydali w zeszłym roku. Artyści napisali specjalną piosenkę na ścieżkę dźwiękową filmu „Legion Samobójców” zatytułowaną Heathens, która ugruntowała tylko ich status gwiazd.

REKLAMA

Open’er Festival odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2020.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA