REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Oscary 2018 już w ten weekend. Gdzie obejrzeć transmisję z gali?

W ten weekend poznamy tegorocznych laureatów Oscarów. Ceremonię wręczenia nagród Akademii można oglądać w telewizji lub dzięki internetowym transmisjom.

03.03.2018
15:03
Oscary 2018 gdzie oglądać
REKLAMA
REKLAMA

Oscary to wciąż najważniejsze nagrody filmowe. Już kilka tygodni wcześniej krytycy i widzowie snują przypuszczenia, kto zatriumfuje w poszczególnych kategoriach. Mimo kilku solidnych faworytów nic nie jest pewne aż do chwili otworzenia koperty, a jak przekonaliśmy się w zeszłym roku, nawet kilka minut po ogłoszeniu wyników.

W tym roku o statuetki w 24 kategoriach powalczą niezwykle ciekawe tytuły, m.in. Trzy billboardy za Ebbing, Missouri, Kształt wody czy Nić widmo. Krótki przegląd wszystkich nominowanych dostępny jest poniżej.

Nominowane filmy cieszą się dużym zainteresowaniem, podobnie jak sama ceremonia wręczenia nagród Akademii. Jak co roku będzie można oglądać transmisję z gali.

Oscary 2018 – gdzie oglądać transmisję?

Jubileuszowa 90. ceremonia przyznania statuetek odbędzie w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 02:00 czasu polskiego. Impreza odbędzie się w Dolby Theater w Hollywood. Całość drugi raz z rzędu poprowadzi amerykański komik i gospodarz talk-show Jimmy Kimmel. Wydarzenie transmitowane będzie przez stacje telewizyjne na całym świecie, w tym także w Polsce.

Emisją gali w naszym kraju po raz kolejny zajmie się Canal+. Już od 01:30 ruszy oscarowe studio, które poprowadzą Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska. Ceremonię mogą również zobaczyć abonenci platformy nc+, w tym także ci, którzy na co dzień nie posiadają kanału telewizyjnego. Skróconą retransmisję z wydarzenia można obejrzeć w poniedziałek 5 marca o 22:00 na Canal+.

REKLAMA

Oscary można zobaczyć także w internecie za pośrednictwem oficjalnej strony nagród Akademii.

Jedynym polskim akcentem na tegorocznej gali jest Twój Vincent. Produkcja Doroty Kobieli i Hugh Welchmana ubiega się o statuetkę w kategorii Najlepszy film animowany.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA