REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie i kiedy obejrzeć Oscary 2023? Zmiana godziny emisji

Na tę chwilę czekali kinomaniacy na całym świecie. Gala rozdania Oscarów 2023 już za chwilę, już za momencik. Odbędzie się z niedzieli (12 marca) na poniedziałek (13 marca). Gdzie oglądać transmisję z ceremonii?

11.03.2023
9:55
oscary gdzie oglądać canal+
REKLAMA

Już za moment przekonamy się, jak Jimmy Kimmel sprawdzi się w roli gospodarza Oscarów. Słynny komik poprowadzi galę już po raz trzeci w swojej karierze, więc nauczeni doświadczeniem możemy oczekiwać, że będzie zabawnie. Prócz niego w Dolby Theatre w Los Angeles nie zabraknie całej śmietanki Hollywood. Mówimy tu bowiem o rozdaniu najpopularniejszych nagrodach w całej branży filmowej. Od dłuższego czasu nadrabiamy więc zaległości, oglądając nominowane tytuły i zastanawiamy się, które z nich zdobędą statuetkę.

Odpowiedzi na nurtujące wszystkich kinomanów pytania poznamy w nocy z niedzieli (12 marca) na poniedziałek (13 marca). Tegoroczna gala Oscarowa rozpocznie się o 2:00 i potrwa do białego rana. Szykujcie duży dzbanek kawy, a my podpowiemy wam, gdzie oglądać tegoroczną galę rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Czytaj także:

REKLAMA

Oscary 2023 - gdzie obejrzeć tegoroczną galę?

Chociaż u nas będzie już 2:00, w Stanach Zjednoczonych wybije dopiero 20:00. Amerykanie tradycyjnie obejrzą galę na stacji ABC. Prawa do transmisji wykupili jednak również nadawcy z 200 krajów na całym świecie. Wśród nich nie zabrakło oczywiście Polski. Jak zwykle relację z wydarzenia zobaczymy więc na antenie Canal+.

Transmisja z tegorocznych Oscarów rozpocznie się na Canal+ chwilę po północy, a dokładniej o 1:30. Wtedy to bowiem zobaczymy relację z czerwonego dywanu, w trakcie której dziennikarze pod Dolby Theater będą wyłapywać gwiazdy i zadawać im pytania. To oczywiście moment dla miłośników mody. Będą mogli przyjrzeć się kreacjom poszczególnych aktorów, aktorek i twórców.

Oscary 2023 - nominacje
REKLAMA

Tradycyjnie w przerwach między kolejnymi częściami ceremonii, w Canal+ będziemy mogli posłuchać komentarzy zebranych w specjalnym studiu ekspertów. Wszystko transmitowane będzie tak w linearnej telewizji, jak i za pośrednictwem platformy Canal+ Online.

Jeśli z jakichś powodów nie możecie lub nie chcecie zarwać nocki, możecie spać spokojnie. Canal+ jak zwykle przygotuje skrót najważniejszych wydarzeń podczas oscarowej gali, który wyemituje 13 marca o 22:35.

[AKTUALIZACJA: 11 marca 2023]: Canal+ poinformował o zmianie godziny emisji tegorocznych Oscarów. Transmisja wydarzenia rozpocznie się o godzinie 00:30 relacją z czerwonego dywanu. Sama gala wystartuje o 1:00 i potrwa do 4:00.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA