REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

O.S.T.R. gra dla Biało-Czerwonych. Raper przygotował muzykę dla reprezentacji

Reprezentacja Polski zaraz rozpocznie swoją przygodę z tegorocznym mundialem. Kibicuje im cały kraj, w tym również słynny raper O.S.T.R., który dorzuca "swoją małą cegiełkę". To on odpowiada bowiem za identyfikację muzyczną Biało Czerwonych.

22.11.2022
10:44
ostr rap piłka nożna mistrzostwa świata
REKLAMA

Już za chwilę reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Jak potoczą się losy naszych orłów w trakcie mundialu? Nic nie jest przesądzone, ale możemy mieć pewność, że będzie bardzo muzycznie. PZPN przygotował bowiem nie lada niespodziankę dla kibiców-melomanów.

PZPN nawiązał współpracę z Adamem Ostrowskim, lepiej znanym jako O.S.T.R. Popularny raper przygotował identyfikację muzyczną, która będzie pojawiać się w różnego rodzaju treściach dotyczących poczynań naszej reprezentacji w Katarze - mówimy tu m.in. o zakulisowych vlogach z obozu sportowców na youtube'owym kanale organizacji.

REKLAMA

O.S.T.R. wspiera polską reprezentację

Jak podkreśla dyrektor Marketingu i Sponsoringu PZPN, identyfikacja muzyczna tworzona przez O.S.T.R. jest elementem budowania "silnego brandu reprezentacji Polski". Dla Grzegorza Stańczuka współpraca z tak uznanym raperem jest zaszczytem i wierzy on, że skomponowane przez niego melodie przypadną odbiorcom do gustu.

Z nawiązania współpracy zadowolony jest również sam O.S.T.R. Jak sam mówi, cieszy się, że może w ten sposób wspomóc naszą drużynę:

Kocham futbol, to moja pasja, chociaż Bozia nie dała mi takiego talentu, żebym został piłkarzem. Od dziecka słyszałem: „Ostry. Ty to idź na bramkę!”. Jak każdy kibic identyfikuję się z naszą reprezentacją, przeżywając jej zwycięstwa i porażki. Trudno nie zauważyć, że piłka to coś więcej niż sport. Jak kiedyś ktoś powiedział, futbol to najważniejsza z tych niby nieważnych rzeczy. Radość, euforia, rozczarowanie czy łzy, ale przede wszystkim poczucie jedności. Jest mi niezmiernie miło, że mogę w tym uczestniczyć, dorzucając swoją małą, muzyczną cegiełkę. Mam nadzieję, że na mistrzostwach Biało-Czerwoni dostarczą nam dużo radości!

REKLAMA
Polska - mistrzostwa świata - O.S.T.R.

Identyfikację muzyczną przygotowaną przez O.S.T.R. usłyszycie w materiałach, które regularnie pojawiają się na portalu Łączy Nas Piłka i w oficjalnych kanałach w mediach społecznościowych PZPN. Oby dzięki niej nasza reprezentacja poradziła sobie na tych mistrzostwach śpiewająco. Do boju!

*Zdj. główne: Łukasz Grochala/PZPN

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA