REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Amy Adams i morderca młodych kobiet. Ostre przedmioty od dziś w HBO i HBO GO

Ostre przedmioty to nowy thriller kryminalny HBO z pierwszoplanową rolą Amy Adams. Opowieść o brutalnej zbrodni i tajemnicach małego miasteczka została oparta o bestsellerową powieść Gillian Flynn. Produkcja HBO jest od dzisiaj dostępna na platformie HBO GO.

09.07.2018
8:44
Ostre przedmioty: Nowy thriller kryminalny od dziś w HBO i HBO GO
REKLAMA
REKLAMA

Główną bohaterką Ostrych przedmiotów jest dziennikarka Camille Preaker, która wraca do rodzinnego miasteczka Wind Gap w stanie Missouri, by zbadać sprawę morderstw dwójki młodych dziewczyn. Chwilę wcześniej została wypuszczona ze szpitala psychiatrycznego, a Wind Gap opuściła po tajemniczej śmierci swojej starszej siostry. Akcja ośmioodcinkowej serii toczyć się będzie wokół postaci Preaker i jej prób dotarcia do prawdy.

Ostre przedmioty zostały oparte na motywach powieści o tym samym tytule, stworzonej przez Gillian Flynn.

Głośne nazwiska znalazły się w obsadzie i wśród twórców serialu HBO. Za reżyserię odpowiada Jean-Marc Vallée (rolę tę pełnił również w Wielkich kłamstewkach), a scenariusz napisała Marti Noxon. W serialu wystąpili m.in. Amy Adams, Patricia Clarkson, Chris Messina, Eliza Scanlen, Elizabeth Perkins i Matt Craven.

Opublikowane zwiastuny produkcji sugerują złożony, psychologiczny thriller na najwyższym poziomie. Przedpremierowe recenzje serialu są pozytywne, a powieść, na podstawie której powstał serial przez ponad siedemdziesiąt tygodni znajdowała się na liście bestsellerów New York Timesa. Stacja wyraźnie liczy na kolejny sukces na miarę Wielkich kłamstewek i Detektywa. A to nie jedyna hitowa produkcja, która pojawi się w lipcu na HBO i HBO GO.

REKLAMA

Pierwszy odcinek serialu Ostre przedmioty można znaleźć na HBO GO.

Stacja HBO wyemitowała pierwszy odcinek o godz. 3:00, powtórka zaplanowana została na godz. 20:10. Premiery kolejnych odcinków będą odbywały się co poniedziałek w HBO i HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA