REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ozark wraca! Netflix zapowiedział premierę 2. sezonu serialu. Jest też trailer

No i to jest świetna wiadomość! Ozark to jeden z najlepszych seriali, jakie widziałam w ubiegłym roku i jedna z najlepszych produkcji, jaka w ogóle powstała. Marty Byrde, niepozorny finansista, który tak naprawdę pierze brudne pieniądze dla kartelu narkotykowego, wraca!

21.06.2018
18:07
ozark 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Długo czekałam na tę informację i cieszę się, że w końcu Netflix zapowiedział powrót serialu Ozark. 2. sezon już niebawem pojawi się na platformie streamingowej. Nowe odcinki produkcji obejrzymy 31 sierpnia tego roku. Do serwisu o godz. 9:01 trafi wówczas dziesięć epizodów.

ozark netflix class="wp-image-174706"

Marty Byrde nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Jak zapewne pamiętacie z 1. sezonu, główny bohater zalazł za skórę jednemu z meksykańskich karteli narkotykowych. Marty w tajemnicy przed swoją rodziną zajmował się praniem dla nich pieniędzy. Niestety, nie wszystko poszło po jego myśli, a jeden z jego kompanów próbował oszukać gangsterów. Marty wraz z żoną i dziećmi zmuszony jest wyjechać do tytułowego miejsca i tam rozpocząć nowe życie. Ale spokojnie, kartel nadal pamięta. Byrde i tam musi uczestniczyć w ich nielegalnych interesach.

Nowe, duszne miasteczko szybko staje się kłopotliwym miejscem. Marty musi uważać w kontaktach z innymi, zwłaszcza, że jego obecność wielu osobom nie jest na rękę. W 2. sezonie Byrde'owie będą musieli zmierzyć się z nowym zagrożeniem - gang wyśle do nich bezwzględną prawniczkę, Helen Pierce. Obecność kobiety namiesza w życiu głównych bohaterów, ale to nie koniec ich zmartwień.

Współpraca ze Snellami i ich nową wysłanniczką, Ruth Langmore, również będzie zagrożeniem i stanie się coraz bardziej ryzykowna. Byrde'ów czekają komplikacje, a jedynym lekarstwem będzie pójście na całość. Muszą pamiętać, że każdy wybór ma swoje konsekwencje. Co to właściwie znaczy? Przekonamy się już niebawem. Ja nie mogę się doczekać!

REKLAMA
ozark class="wp-image-174709"

1. sezon serialu Ozark obejrzycie w serwisie Netflix. Premiera 2. serii już 31 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA