REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Od dziś oglądamy "Ozark" i "Monachium: W obliczu wojny". Co jeszcze nowego w serwisie Netflix?

Netflix w każdy piątek standardowo wypuszcza najwięcej nowości i swoje największe hity. Co będzie można obejrzeć już w ten weekend? Za największe hity 21 stycznia należy uznać 4. sezon "Ozark" i film historyczny "Monachium: W obliczu wojny" na bazie powieści Roberta Harrisa. Wkrótce cała Polska rzuci się na obie produkcje.

21.01.2022
15:23
ozark 4 sezon netflix na weekend nowości
REKLAMA

Na ten dzień czekało wielu użytkowników największego VOD. Netflix wypuścił dzisiaj największe hity spośród wszystkich zapowiedzi na styczeń 2022 roku. Ostatnie tygodnie były dosyć spokojne na platformie, bo poza "Jak pokochałam gangstera" brakowało naprawdę głośnych nowości. Lista TOP 10 tak naprawdę została wręcz zdominowana przez tytuły wypuszczone jeszcze w grudniu. Na szczęście 21 stycznia nadszedł szybciej niż wydawało się jeszcze na początku miesiąca. To właśnie dzisiaj debiutują 4. sezon "Ozark" i dramat szpiegowski "Monachium: W obliczu wojny".

REKLAMA

Netflix na weekend - Ozark: 4 sezon i Monachium: W obliczu wojny już dostępne:

Serial "Ozark" jest dostępny na Netfliksie już od 2017 roku, więc to jeden z najstarszych nadal nadawanych tytułów tego serwisu. W dzisiejszych czasach mało która produkcja dostaje aż cztery sezony, więc w dosyć oczywisty sposób mamy tutaj do czynienia z jednym z gigantem telewizyjno-streamingowej rozrywki. 4. sezon "Ozark" siłą rzeczy stanowi więc największy magnes na widzów w ten weekend. Warto jednak wiedzieć o nim kilka rzeczy.

Ozark: Sezon 4

Netflix zdecydował się podzielić finałowy sezon "Ozark" na dwie osobne części, podobnie jak zrobił niedawno z "Domem z papieru". Pierwsza część debiutuje już dzisiaj, kolejna pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy. Zakończenie historii Marty'ego i Wendy zapowiada się niezwykle krwawo i ekscytująco. Jeżeli twórcom uda się zamknąć "Ozark" w satysfakcjonujący sposób, to będziemy mieli do czynienia z jednym z najlepszych seriali w historii platformy. "Ozark" 4. sezon liczy na razie siedem epizodów.

Gorący sezon

Latynoskie seriale dla nastolatków od lat cieszą się sporym powodzeniem na Netfliksie, więc "Gorący sezon" zapowiada się faktycznie gorąco. Debiutująca dzisiaj produkcja opowiada o grupie młodych ludzi rozpoczynających letnią pracę w bajecznym ośrodku wypoczynkowym. Właśnie tutaj będą przeżywać pierwsze miłości, ale też prawdziwe dorosłe dramaty. Premierowy sezon serii liczy osiem odcinków.

Monachium: W obliczu wojny

Netflix do tej pory rzadko sięgał po tematykę historyczną i koncentrował się na produkcjach poświęconych współczesności lub przyszłości. Być może po części sparzył się swoim pierwszym wielkim niepowodzeniem, jakim był serial "Marco Polo". Akurat "Monachium: W obliczu wojny" jawi się jednak jak gwarantowany hit, przynajmniej w Europie. Film Christiana Schwochowa opowiada o dwóch dyplomatach biorących udział w konferencji monachijskiej tuż przed wybuchem II wojny światowej.

Lista nowości na piątek od Netflix Polska:

 • That Girl Lay Lay
 • Monachium: W obliczu wojny
 • Ozark: 4. sezon
 • Gorący sezon
 • Amandia
 • Skrzypce mojego ojca
 • The Future Diary
REKLAMA

Netflix - co obejrzeć w weekend?

Łącznie na Netfliksie zadebiutowało lub powróciło dziś siedem produkcji. Nowe odcinki otrzymały "The Future Diary" i "Ozark". Na liście piątkowych nowości nie brakuje naprawdę mocnych tytułów, które zostały wybrane przez algorytm serwisu dokładnie pod polskich widzów. Dlatego dostaliśmy głośny kryminał, historyczny dramat szpiegowski, obyczajowy melodramat i romans dla nastolatków. Będzie co oglądać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA