REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Jason Bateman ponownie w akcji. Wiemy, kiedy pojawią się nowe odcinki serialu „Ozark”

Popularny serial „Ozark” wróci z kolejnym sezonem. Dzięki krótkiemu teaserowi poznaliśmy właśnie datę premiery nowych odcinków.

08.01.2020
19:11
Ozark - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

„Ozark”, czyli serial o finansiście, który wyprowadza się z Chicago z rodziną, by w miasteczku w górach Ozark „uprać” mafijne pieniądze, to specyficzny dramat z elementami thrillera. Serial przygląda się temu, jak ekstremalne sytuacje wpływają na życie zwykłych ludzi.

Ozark - kadr z serialu class="wp-image-362652"

Zwykło się mawiać, że serial Netfliksa to odpowiedź na sukces „Breaking Bad”.

Podobna jest optyka patrzenia na głównego bohatera, który podejmuje coraz bardziej dramatyczne decyzje. Podobna jest też tematyka szemranych interesów i sytuacji bez wyjścia. Elementy te intrygują i przyciągają widza. Choć, jak zauważyła nasza recenzentka w tekście o 2. sezonie, momentami także silnie go męczą. Czasem bowiem nie sposób poradzić sobie z natłokiem złych rzeczy, które spotykają rodzinę Byrde'ów.

Tym jednak karmią się seriale, dlatego 3. sezon produkcji zadebiutuje na platformie Netflix już 27 marca.

Nowa zapowiedź nie zdradza za wiele na temat samej akcji nowych odcinków, ukazując jedynie, że karty zostały rozłożone. Kolejny ruch należy do samych bohaterów.

Wiadomo na pewno, że seria nr 3 składać się będzie z 10. odcinków. Na ekran powrócą też wszyscy najważniejsi członkowie obsady, z Jasonem Batemanem i Laurą Linney na czele. Aktor był dwukrotnie nominowany do Złotych Globów za swoją rolę w serialu.

Warto wynotować, że showrunner projektu, Chris Mundy, zdradził podczas panelu dyskusyjnego dotyczącego serialu, że pomysł na serial rozpisany jest na co najmniej pięć sezonów.

Zawsze rozmawialiśmy o pięciu sezonach. Mogłoby to być wprawdzie cztery albo siedem, ale to zawsze wydawała nam się dobra liczba - powiedział podczas zeszłorocznej konferencji.

REKLAMA

Plany te nie są jeszcze potwierdzone przez włodarzy Netfliksa. Biorąc jednak pod uwagę, że niedawno platforma zakończyła emisję wielosezonowego serialu „Orange Is The New Black”, można przypuszczać, że będzie poszukiwać innego wieloodcinkowego hitu, który wyjdzie poza formułę sprawdzonych trzech, czterech sezonów często stosowaną przy innych tytułach. Ostatecznie decyzję o ewentualnym wznowieniu serialu poznamy pewnie po premierze serii nr 3.

3. sezon serialu „Ozark” trafi na platformę Netflix 27 marca 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA