REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Ozzy Osbourne odwołuje wszystkie koncerty. Pogorszyło się zdrowie gwiazdora

Fani Ozzy'ego Osbourne'a mogą mieć powody do smutku. Brytyjski gwiazdor odwołał wszystkie nadchodzące koncerty. W opublikowanym oświadczeniu Osbourne zdradził, że chce anulować trasę koncertową w 2023 roku, ze względu na pogarszający się stan zdrowia.

01.02.2023
12:59
Ozzy Osbourne
REKLAMA

Ozzy Osbourne odwołał wszystkie zaplanowane koncerty na 2023 rok. W opublikowanym w mediach społecznościowych oświadczeniu podkreślił, że nie będzie w stanie wystąpić w tegorocznej trasie koncertowej - "No More Tours 2 2023". Wszystko przez wypadek, którego doznał kilka lat temu i uszkodził sobie kręgosłup. Na początku wpisu gwiazdor zdradził, że ta informacja jest jedną z najtrudniejszych, jaką musi dzielić się ze swoimi fanami.

REKLAMA

Ozzy Osbourne odwołuje koncerty. Wszystko przez zdrowotne problemy.

To prawdopodobnie jedna z najtrudniejszych rzeczy, jakimi musiałem podzielić się z moimi wiernymi fanami - zaczął wpis wokalista, dodając. Jak zapewne wszyscy wiecie, cztery lata temu, tego miesiąca, miałem poważny wypadek, podczas którego uszkodziłem kręgosłup - wyjaśnił Osbourne, podkreślając, że przez konsekwencje wydarzenia sprzed lat nie będzie mógł wystąpić w zaplanowanych na wiosnę i lato koncertach. Fani gwiazdora choć z pewnością są mocno przejęci tą informacją, nie zostaną na ludzie. Wszystkie zakupione bilety wielbiciele Ossbourne'a będą mogli zwrócić bilety w punkcie sprzedaży.

Artysta wierzył, że uda mu się powrócić na scenę. Bo choć z jego głosem wszystko jest w porządku, ciało wciąż jest słabe. Przez cały ten czas moim jedynym celem był powrót na scenę. Z moim głosem wszystko w porządku, jednak po trzech operacjach, terapii z wykorzystaniem komórek macierzystych, niekończących się sesjach fizykoteraputycznych, a ostatnio także przełomowym zabiegu HAL (z zakresu neurorehabilitacji - red.) moje ciało jest nadal słabe - wyjaśnił Osbourne.

Ozzy dodał też, że sporo problemów przysporzyły mu same podróże, dlatego postanowił anulować trasę.

Zdałem sobie sprawę, że fizycznie nie jestem zdolny do wzięcia udziału w nadchodzących trasach koncertowych po Europie i Wielkiej Brytanii, ponieważ wiem, że nie poradziłbym sobie z wymaganymi podróżami. Uuwierzcie mi, kiedy mówię, że myśl o rozczarowaniu moich fanów wku**** mnie bardziej niż jesteście w stanie sobie wyobrazić. Nigdy bym nie przypuszczał, że czasy mojego koncertowania zakończą się w ten sposób - wyznał gorzko artysta.

REKLAMA

Ozzy zagra koncerty, ale w miejscach, gdzie nie musiałby się przemieszczać

Ozzy zaznaczył również, że jego współpracownicy szukają obecnie miejsc do koncertowania, gdzie gwiazdor nie będzie musiał specjalnie podróżować. Na koniec podziękował też swoim bliskim, przyjaciołom oraz kolegom z zespołu Judas, z którymi miał wystąpić podczas nadchodzącej trasy koncertowej. Przypomnijmy, że wypadek gwiazdora miał miejsce w 2003 roku podczas jazdy na quadzie. Problemy pogłębiły się jeszcze w 2019 roku na skutek upadku, jakiego doznał. To właśnie wtedy lekarze musieli wstawić mu 15 śrub w kręgosłupie. Dodatkowo Ozzy Osbourne zmaga się również z chorobą Parkinsona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA