REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Madonna rusza w największą trasę koncertową w karierze. Czy odwiedzi Polskę?

Królowa popu jest tylko jedna. I jeszcze w tym roku udowodni to po raz kolejny. Madonna rusza bowiem w swoje 12. już światowe tournee. W dodatku wyjątkowe, bo ma to być trasa, która uhonoruje jej 40. letnią karierę muzyczną. Czy w ramach "The Celebretion Tour" artystka zawita również do Polski?

18.01.2023
8:53
madonna koncerty polska kiedy
REKLAMA

W zeszłym roku Madonna obchodziła 40-lecie swojej działalności. W ciągu tych czterech dekad nagrała mnóstwo hitów. Material Girl, Like a Virgin, Papa Don't Preach, Don't Cry For Me Argentina, czy nawet Bitch, I'm Madonna - to tylko kilka z nich. Piosenkarka ciężko sobie zapracowała na tytuł "królowej popu". Teraz zamierza wyruszyć w trasę koncertową, która będzie uhonorowaniem jej kariery.

Nadchodzące, 12. już w karierze, światowe tournee Madonna ogłosiła w dość osobliwy sposób. Jakiś czas temu z jej Instagrama zniknęły wszystkie posty. Po jakimś czasie w mediach społecznościowych artystki pojawił się jednak plakat nadchodzącej trasy. I jak się okazało, ma ona być pierwszą w historii retrospektywą artystki. W ramach "The Celebration Tour" piosenkarka oczaruje fanów swoimi największymi przebojami. Gdzie będzie można zobaczyć jej występy?

REKLAMA

Madonna - czy w ramach "The Celebration Tour" zawita do Polski?

Madonna rozpocznie "The Celebration Tour" 15 lipca 2023 roku. Na początku rozpali swoich amerykańskich fanów, gdzie zagra łącznie 25 koncertów. Pierwszy występ da w Vancouver, a potem przyjdzie czas m.in. na Nowy Jork, Las Vegas, czy Toronto. W październiku przeniesie się do Europy i zagra w Londynie.

REKLAMA
Madonna - trasa koncertowa - Polska

W planach koncertowych Madonny jest jeszcze chociażby Antwerpia, Kopenhadze, Sztokholmie, Lizbonie, Paryżu, czy Berlinie. "The Celebration Tour" ma być największym tournee w karierze piosenkarki. Niestety nie przewidziała w nim występu w Polsce. Aby zobaczyć artystkę na żywo, rodzimi fani będą musieli wybrać się za granicę, albo obejść smakiem.

Pełną listę miast, w których Madonna wystąpi, znajdziecie na stronie piosenkarki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA