REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Dzieje się
  4. Dramy /

Pamela Anderson oskarża Tima Allena o molestowanie. Gwiazdor serialu "Pan Złota Rączka" zaprzecza

Pamela Anderson jest jedną z gwiazd, która również postanowiła napisać autobiografię. W książce "Love, Pamela" nie zabraknie pikantnych smaczków z życia gwiazdy "Słonecznego patrolu". Do amerykańskich mediów przedostał się fragment, w którym 55-letnia gwiazda oskarżyła znanego aktora - Tima Allena o to, że ten obnażył się przed nią na planie filmowym. Allen stanowczo zaprzeczył.

23.01.2023
14:51
Pamela Anderson
REKLAMA

Znane gwiazdy chętnie wydają swoje autobiografie, w których chętnie opisują rozmaite doświadczenia i przeżycia związane z życiem zawodowym czy osobistym. Już niebawem na rynku wydawniczym ukaże się autobiografia Pameli Anderson "Love, Pamela". W książce nie zabraknie smakowitych kąsków z jej życia prywatnego czy zawodowego.

REKLAMA

Pamela Anderson oskarża Tima Allena, że obnażył się przed nią. Znany aktor zaprzecza.

Do amerykańskich mediów przedostał się fragment, który już teraz rozgrzewa wszystkich do czerwoności. Pamela Anderson w swojej publikacji oskarża Tima Allena, że gwiazdor obnażył się przed nią na planie filmu "Home Improvement", czyli popularnego w Polsce serialu " Pan Złota Rączka". Fragment książki, gdzie Anderson opisuje swoje doświadczenia przytoczył serwis "Variety".

Pierwszego dnia na planie zdjęciowym wyszłam z garderoby i zobaczyłam Tima. Stał na korytarzu w samym szlafroku. Nagle rozwiązał pasek i obnażył się, gdzie był kompletnie nagi. Powiedział, że teraz jesteśmy kwita, bo on mnie już widział nago. Wtedy zaśmiałam się nerwowo i byłam zakłopotana - wspomina aktorka.

Co na to gwiazdor serialu "Pan Złota Rączka? W rozmowie z "Variety Sunday" gwiazdor podkreślił, że nigdy by czegoś takiego nie zrobił. Na słowa Anderson o rzekomym incydencie wyznał, że taka sytuacja nigdy się nie wydarzyła i nie miała miejsca. Warto dodać, że książka "Love, Pamela" ukaże się 31 stycznia.

REKLAMA

Na Netfliksie pojawi się dokument o Pameli Anderson. Kiedy premiera?

Wraz z pojawieniem się autobiografii Pameli Anderson, na Netfliksie zagości również film dokumentalny "Pamela. Historia miłosna" ("Pamela, A Love Story"), wyreżyserowany przez Ryana White'a. Jak brzmi oficjalny opis filmu, produkcja będzie intymnym i szczerym portretem jednej z najsłynniejszych blondynek na świecie. To opowieść o dziewczynie z małego miasteczka, która stała się globalnym symbolem seksu, aktywistką i kochającą matką" - czytamy. Premiera dokumentu o gwieździe "Słonecznego patrolu" już 31 stycznia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA