REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Państwo z kartonu” to opowieść o polskim małżeństwie w czasach pandemii. Jest zwiastun nowego serialu od twórcy „Ucha Prezesa”

Robert Górski powraca z nowym serialem. Tym razem nie interesują go politycy, a zwykli ludzie. „Państwo z kartonu” ma pokazywać losy przeciętnego małżeństwa, które próbuje przetrwać czasy pandemii. A jak wszyscy wiemy z własnego życia, nie jest to łatwe. W sieci właśnie zadebiutował zwiastun produkcji.

23.04.2020
8:50
Państwo z kartonu Robert Górski serial
REKLAMA
REKLAMA

Artyści na różne sposoby próbują odnaleźć się w czasie pandemii koronawirusa. Powstaje coraz więcej produkcji realizowanych z domu danych twórców. Jednym z przykładów takiego podejścia jest serial „Co robimy w zamknięciu”. Internetowy serial traktuje izolację w humorystyczny sposób. Podobnie będzie w przypadku „Państwa z kartonu”. Szczególnie, że za ten ostatni tytuł odpowiada sam twórca „Ucha prezesa” Robert Górski.

Nowy serial Roberta Górskiego „Państwo z kartonu”

Robert Górski wraz z żoną postanowili kreatywnie wykorzystać czas przymusowej izolacji i nakręcić serial internetowy. Jak czytamy w oficjalnym opisie „Państwa z kartonu”:

Ukryci w izolacji małżonkowie z rocznym dzieckiem muszą sprostać nie tylko zagrożeniu epidemią, ale też zwykłym plagom: szerszeni, oglądania wszystkich seriali na Netfliksie, braku prądu, nadmiaru ryżu, unikania seksu przez jedną ze stron czy propagandy rządu.

A tak prezentuje się zwiastun:

„Państwa z kartonu” to serial komórkowy.

REKLAMA

Co ciekawe „Państwo z kartonu” zostało w całości nakręcone komórką. W opisie produkcji na YT czytamy, że jest to prawdopodobnie pierwszy w całości zrealizowany w ten sposób serial. Nawet jeśli pierwszy nie jest, warto brać przykład z Roberta Górskiego. Kabareciarz pokazuje, że nie potrzeba specjalistycznego sprzętu, aby dać ujście swojej kreatywności. Jeśli więc skrywasz w sobie artystyczną duszę, chwytaj za smartfona i coś nakręć.

Premiera „Państwa z kartonu” już 27 kwietnia 2020 roku na zkartonu.pl

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA