REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Patryk Vega demaskuje nowe patologie. „Small World” opowie o brutalnym handlu dziećmi

W „Small World” Patryk Vega opowiada o handlu dziećmi. W filmie zobaczymy jak Piotr Adamczyk w roli policjanta brutalnie rozprawia się ze sprawcami przestępczego procederu. W sieci właśnie pojawiła się nowa zapowiedź wyczekiwanej od dawna produkcji.

25.03.2021
9:12
Small World. Zwiastun filmu Patryka Vegi o handlu dziećmi
REKLAMA
REKLAMA

W tym tygodniu Patryk Vega udostępnił swoją rozmowę z męską prostytutką. W zeszłym miesiącu kontrowersyjny reżyser wypuścił za darmo w internecie dokument „Oczy diabła”, w którym niczym superbohater jakiego potrzebujemy ratuje niemowlę przed trafieniem w ręce handlarzy dziećmi. Pokonał groźnego przestępcę, bo... jest blisko Boga (jak sam twierdził, znokautowanie diabła powinno bronić go przed krytyką). Nie powinno to nikogo dziwić. Ostatnio twórca często umieszcza w swoich filmach odniesienia do Biblii. Tak było chociażby w ostatniej „Pętli”, gdzie mieliśmy do czynienia z parafrazą przypowieści o synu marnotrawnym.

„Small World” — zwiastun filmu Patryka Vegi o handlu dziećmi

Od cytatu z Biblii zaczyna się również najnowszy zwiastun „Small World”. Możemy w nim zobaczyć, jak mniej więcej będzie wyglądał od dawna zapowiadany film Vegi o handlu dziećmi, do którego „Oczy diabła” były tylko przystawką. W trailerze Piotr Adamczyk jak twardy gliniarz z Polski wyrusza w zagraniczną podróż, aby uratować dziecko przed tragicznym losem. I się przy tym nie patyczkuje.

Jeśli przyklasnęliście mojemu redakcyjnemu koledze, kiedy pisał o swojej nadziei, że w przypadku „Small World” Vega potraktuje podejmowany temat poważnie, to udostępniony zwiastun powinien pozbawić was złudzeń. Wygląda na to, że będziemy mieć do czynienia z, po prostu, kolejnym filmem reżysera i czekają nas te same atrakcje co zwykle. Czy tak rzeczywiście będzie? Nie wiadomo na razie kiedy się o tym przekonamy.

REKLAMA

Premiera filmu była wyznaczona na 4 grudnia 2020 roku. W związku z pandemią zdecydowano się ją przesunąć na 9 kwietnia 2021 roku. Teraz kina ponownie zostały zamknięte, ale nie ma jeszcze informacji o ewentualnej nowej dacie debiutu.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA