REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Zadziorny Maleńczuk i wyjątkowo nieświąteczna Mariah Carey. Zobacz płytowe nowości tygodnia

Początek października przyniósł kilka ciekawych muzycznych premier. W piątek nowe albumy wydali m.in. Aloe Blacc, John Bon Jovi, Mariah Carey i Róisín Murphy. Ukazał się również nowy krążek Macieja Maleńczuka pod obiecującym tytułem „Klauzula sumienia”.

03.10.2020
13:00
malenczuk aloe blacc carey premiery muzyczne tygodnia plyty pazdziernik 2020
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Aloe Blacc — All Love Everything

„All Love Everything” to tytuł piątego już studyjnego albumu amerykańskiego rapera i producenta, który zyskał większy rozgłos w 2010 roku dzięki przebojowi I Need A Dollar (utwór ten został wykorzystany m.in. w serialu „Jak to się robi w Ameryce” oraz w grze komputerowej Fight Night Champion).

Maciej Maleńczuk — Klauzula sumienia

„Raz pozorna normalność, raz chora moralność i kręci się Polak jak w przerębli guano” — śpiewa na swoim najnowszym solowym krążku Maciej Maleńczuk. Muzyk w „Klauzuli sumienia” bierze na warsztat polskie fobie, stereotypy i przywary, by rozprawić się z nimi w bezlitosny, rockowy sposób. Jedno jest pewne — o tej płycie będzie głośno. I to nie tylko za sprawą mocnego portretu współczesnej Polski, jaki kreśli na krążku Maleńczuk. „Klauzula sumienia” to także dawka porządnej muzyki, a o albumie już mówi się, że to najlepsza płyta wokalisty od lat.

Mariah Carey — The Rarities

Choć do Bożego Narodzenia jeszcze kawałek, już niebawem w centrach handlowych na całym świecie wybuchnie przedświąteczny szał przy akompaniamencie Last Christmas grupy Wham! i All I Want for Christmas Is You Mariah Carey. Zanim to nastąpi, warto sięgnąć po nową płytę wokalistki, „The Rarities”, na której udowadnia, że ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko świąteczny przebój.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA