REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

„Pełniejsza chata” powróci z 5. sezonem. Netflix zapowiedział koniec serialu

„Pełna chata” to jeden z najsłynniejszych amerykańskich sitcomów. Produkcja doczekała się fabularnej kontynuacji w 2016 roku, gdy Netflix przygotował „Pełniejszą chatę”. Sequel szybko stał się hitem, a fani liczyli na kolejne sezony. Okazuje się, że członkowie rodzin Tannerów i Fullerów powrócą do serwisu po raz piąty.

31.01.2019
22:02
pełniejsza chata sezon 5
REKLAMA
REKLAMA

Netflix od pewnego czasu ma coraz lepszą prasę w amerykańskim środowisku filmowym. Wielu aktorów i reżyserów twierdzi, że dzięki narodzinom platformy znów powstają filmy i seriale, które kiedyś były bardzo popularne, ale wiązały się ze zbyt dużym ryzykiem. Firma chętnie wykorzystuje nostalgię za latami 80. i 90., ale zamiast podążać za trendami woli je kreować. Dlatego właśnie Netflix zdecydował się w 2016 roku sfinansować sequel serialu „Pełna chata”.

Oprócz „Przyjaciół” nie było wówczas ważniejszego sitcomu. „Pełniejsza chata” jest bezpośrednią kontynuacją kultowej produkcji. Widzowie mogli śledzić losy kolejnego pokolenia rodzin Tannerow i Fullerów. Do produkcji w mniejszych lub większych rolach powrócili także aktorzy znani z oryginału. Ocenianie popularności seriali na Netfliksie jest zawsze trudne, ponieważ firma nie udostępnia oficjalnych danych. Ale przedstawiciele serwisu przyznawali, że kontynuacja sitcomu była dobrą decyzją.

Pełniejsza chata sezon 5 - kiedy premiera?

Świadczy o tym również fakt, że Netflix zdecydował się wyprodukować kolejne sezony „Pełniejszej chaty”. Każdy z nich doczekał się zresztą względnie pozytywnych recenzji. Wielbiciele serialu czekali od dłuższego czasu na jakiekolwiek informacje dotyczące 5. odsłony. Przed poprzednim sezonem środowiskiem wstrząsnęły informacje dotyczące mobbingu i nieprzyzwoitych komentarzy, na jakie pozwalał sobie wobec współpracowników twórca obu części sitcomu, Jeff Franklin. Mężczyznę na stanowisku showrunnera zastąpił duet Steve Baldikoski i Bryan Behar.

REKLAMA

Wzbudziło to obawy, że seria może nie doczekać się satysfakcjonującego finału. Dzisiejszy dzień przyniósł zarówno dobre, jak i złe wieści dla fanów „Pełniejszej chaty”. W oficjalnym komunikacie na youtube'owym kanale Netfliksa poinformowano, że sitcom powróci z 5. sezonem. Ale jednocześnie będą to ostatnie odcinki w historii. Pozostaje mieć nadzieję, że zakończenie serialu będzie godne kultowej serii. Wierzą w to na pewno aktorzy występujący w „Pełniejszej chacie”. W opublikowanym materiale zapewniają, że najlepsze zostawili na koniec.

5. sezon „Pełniejszej chaty” trafi do serwisu na jesieni.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA