REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

„Pętla” Patryka Vegi debiutuje dziś na VOD. Film możecie obejrzeć na 16 różnych serwisach streamingowych

Patryk Vega od lat może się pochwalić mianem jednego z najchętniej oglądanych polskich reżyserów. Jego produkcje podbijają zresztą nie tylko kina, ale też od dawna cieszą się sporą popularnością w streamingu. Dlatego nie powinno dziwić, że dzisiejsza premiera VOD filmu „Pętla” odbyła się kilkunastu różnych serwisach. Gdzie dokładnie można go obejrzeć?

20.01.2021
16:25
pętla vod
REKLAMA
REKLAMA

„Pętla” Patryka Vegi zadebiutowała na dużym ekranie we wrześniu zeszłego roku, czyli akurat w między dwoma lockdownami kin wprowadzonymi przez rząd Mateusza Morawieckiego. Sytuacja produkcji nie była więc godna pozazdroszczenia, bo nawet wtedy liczba widzów była ograniczana przez rozmaite obostrzenia i ogólną obawę o zdrowie. Mimo to „Pętla” przyciągnęła w weekend otwarcia ponad 178 tys. widzów, co było wynikiem zaskakująco pozytywnym. Dość powiedzieć, że „Bad Boy” (czyli poprzedni film polskiego reżysera) nie cieszył się równie wielkim zainteresowaniem.

Dosyć szybko okazało się zresztą, że wieszczony tu i ówdzie kryzys zaufania do Patryka Vegi nie nastąpił. A przynajmniej nie w wystarczających rozmiarach, żeby pozbawić go tytułu króla polskiego box office. Kolejne produkcje Vegi były zresztą też chętnie śledzone na VOD, co udowadniają poszczególne rankingi Netflix TOP 10 prowadzone na łamach naszego portalu. Nowa okazja do bicia rekordów pobrań i odtworzeń wypada zresztą już dziś.

Pętla” zadebiutowała właśnie na 16 różnych platformach VOD. Można ją obejrzeć m.in. VOD.pl, Player.pl, Rakuten TV i Ipla.tv.

Fabuła „Pętli” została zainspirowana tzw. „aferą podkarpacką”, a Patryk Vega opublikował przed premierą pełnometrażowego dzieła dokumentalną serię poświęconą tamtym wydarzeniom. Głównym bohaterem filmu jest młody policjant Daniel (w tej roli Antoni Królikowski), który dzięki znajomości dwoma braćmi Alexem i Żenią należącymi do lokalnego półświatka awansuje i zostaje oficerem CBŚ. Niedługo później rozkręca własną działalność jako szef ekskluzywnego domu publicznego na Podkarpaciu. Zbierane za pomocą ukrytych kamer materiały wykorzystuje do szantażowania celebrytów i polityków.

Dostęp do „Pętli” jest od dzisiaj dostępny za pomocą platform Player, Canal+, NCplus Go, Premiery CANAL+, VoD.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Rakuten, Netia, Inea oraz Toya. W obsadzie produkcji obok Królikowskiego pojawili się m.in. Rafał Cieszyński, Piotr Stramowski, Henryk Talar, Katarzyna Warnke i Aleksandra Nowicka.

REKLAMA

W serwisie Canal+ telewizja przez internet znajdziecie z kolei poszerzoną, serialową wersję „Pętli”.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA