REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Kultowa youtubowa seria "Piątek" Dakanna powróciła do sieci

Zanim królami polskiego YouTube'a zostali pranksterzy i letsplayerzy, był "Piątek". Słynny internetowy serial, który dziś ma status kultowego, powraca z nową odsłoną. 

20.05.2016
11:06
Kultowa youtubowa seria „Piątek” Dakanna powróciła do sieci
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsza odsłona "Piątku" ukazała się w 2005 roku (sic!) i stała się fenomenem, który doczekał się licznych kontynuacji. Stworzony przez Dakanna i opowiadający o życiu przeciętnego, dojrzewającego młodego człowieka, pełnego wątpliwości, frustracji i lęków, internetowy serial szturmem podbił serca widzów i na trwałe zapisał się w historii polskiego internetu. Wzorowany na "Dniu świra" program przestał być nagrywany ponad dwa lata temu.

Dziś jednak powraca, w formie serialu "Antologie". Pierwszy z zaplanowanych dziesięciu (lub dwudziestu, jeżeli format się sprawdzi) odcinków dostępny jest wyłącznie na platformie Mediakraft.TV - z czasem całość ma trafić na YouTube, ale jak pisze na swoim profilu na Facebooku Dakann - nie wcześniej niż za kilka miesięcy. Nowe odsłony "Antologii" ukazywać się będą co tydzień, w - oczywiście - piątki. Czy comeback legendy okazał się udany? To już pozostawiam waszej ocenie.

Czytaj także:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA