REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale /
 4. VOD
 5. Netflix

5. sezon „Lucyfera” i inne piekielnie dobre premiery Netfliksa. Serwis zapewni wam rozrywkę na cały weekend

Nadszedł długo wyczekiwany piątek. Zastanawiacie się, jak wypełnić sobie czas do wieczora albo co robić po pracy? To proste. Odpalcie Netfliksa. Czeka na was jedna iście piekielna premiera i kilka nieco mniej gorących nowości. A jeśli już się z nimi uporacie, to w najbliższych dniach serwis również was nie zawiedzie, dzięki czemu zakończycie ten upalny tydzień w dobrym humorze.

21.08.2020
10:38
lucyfer 5 sezon netflix premiery piatek weekend
REKLAMA
REKLAMA

Lucyfer pojawił się na Netfliksie i przyćmił wszystkie inne weekendowe premiery serwisu. Nie znaczy to jednak, że osoby, które nie są zaznajomione z losami charyzmatycznego diabła, nie mają czego szukać na platformie. Dzisiaj i w ciągu dwóch następnych dni jej bibliotekę zasili całkiem sporo innych, równie interesujących tytułów.

Piątek na Netflix Polska - co obejrzeć?

Lucyfer - 5. sezon

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy. Na Netfliksie właśnie pojawiły się pierwsze odcinki 5. sezonu „Lucyfera”. Charyzmatyczny główny bohater musi popisać się w nich swoimi detektywistycznymi zdolnościami. I to w samym piekle. Ale nie bójcie się, bo na Ziemi również wiele się dzieje. Jeśli nie zdążyliście przypomnieć sobie wcześniejszych odsłon serialu, zajrzyjcie tutaj.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Nocna przygoda

Wydaje ci się, że znasz swoich rodziców? Dwójce rodzeństwa też się tak wydawało, aż w końcu odkryli, że ich matka jest złodziejką objętą programem ochrony świadków. Kiedy kobieta zostaje zmuszona do wykonania jeszcze jednego skoku, dzieci muszą jej w tym pomóc. Szykujcie się więc na familijną rozrywkę z widowiskowym heistem w tle.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Hook - 1. sezon

W tym tajskim serialu czeka na was mnóstwo dobrego humoru, widowiskowych walk i mocnych wzruszeń. Jest to opowieść o dwójce studentów, których ojcowie są rywalami. Chociaż powinni się nienawidzić, to się zaprzyjaźniają podczas treningów boksu tajskiego. Od tej pory wspierają się nawzajem w pokonywaniu życiowych problemów.

Serial będzie dostępny na platformie Netflix od niedzieli 23 sierpnia 2020 roku.

Pełna lista weekendowych premier Netfliksa:

21.08.2020:

 • Rzut za trzy
 • Renowatorzy z Doliny Rdzy: Sezon 3
 • Lucyfer: Sezon 5
 • Czarny płomień
 • Nocna przygoda
 • Unlucky Ploy: Sezon 1
 • Damulka
 • Assassination Nation

23.08.2020:

REKLAMA
 • Hook: Sezon 1
 • Septembers of Shiraz

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA