REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Piotr Adamczyk pokazał jak wyglądał jako bobas. Z okazji 50. urodzin pomaga dzieciom z Ukrainy

Piotr Adamczyk ma za sobą świetny aktorski rok dzięki zagranicznym serialom jak "Hawkeye" i "For All Mankind". Na szczęście nowa odsłona jego popularności nie sprawiła, że zatracił dystans do swojej osoby. Świadczy o tym wrzucone przez niego zdjęcie niemowlaka z okazji swoich 50. urodzin. Fotografia Adamczyka-bobasa ma pomóc w szczytnym celu. Chodzi o dzieci z Ukrainy i nie tylko.

18.03.2022
15:40
piotr adamczyk instagram zdjęcie niemowlak dzici z ukrainy
REKLAMA

Pod koniec 2021 roku Piotr Adamczyk zasłużył bezwzględnie na miano najpopularniejszego polskiego aktora. Stało się tak za sprawą wcale niemałej roli w serialu "Hawkeye" należącym do Marvel Cinematic Universe. W kolejnych miesiącach o gwiazdorze było nieco ciszej, ale właśnie wrócił i to z naprawdę godną uwagi inicjatywą. Wszystko za sprawą zbliżających się wielkimi krokami 50. urodzin oraz jednego specjalnego zdjęcia.

Na Instagramie aktora pojawiła się czarno-biała fotografia z podpisem "Piotr Adamczyk" i umieszczoną poniżej datą. To nie przypadek. Na zdjęciu widzimy właśnie urodzonego 21 marca 1972 roku niemowlaka, który kilkadziesiąt lat później miał zasłynąć rolą Karola Wojtyły. Wielu celebrytów wzbraniałoby się przed pokazaniem siebie za młodu, ale akurat Piotr Adamczyk postanowił najwyraźniej w ten sposób zwrócić uwagę swoich fanów i ogólnopolskich mediów. Metoda jest całkiem skuteczna, ale nie przyszła pewnie łatwo człowiekowi, który podobno nie lubi świętować urodzin:

REKLAMA

Okrągłe 50 lat, dzieciak ze zdjęcia 21 marca będzie miał już pół wieku, rozumiesz to? W zasadzie nie lubię celebrować urodzin. Jest tyle innych, fajnych powodów do świętowania. Tym razem jednak zapragnąłem prezentów. Zróbcie mi tę przyjemność i zasilcie urodzinową zbiórkę na rzecz Fundacji Happy Kids. Mają teraz pod swoją opieką mnóstwo dzieci ewakuowanych z Ukrainy, a także dzieci w regularnej pieczy zastępczej. Trzeba im zapewnić jak najpiękniejszą i najlepszą codzienność, zatem poproszę Was o taki prezent

- napisał aktor na swoim Instagramie.

Piotr Adamczyk jako niemowlak. Aktor robi zbiórkę pieniędzy dla dzieci z Ukrainy.

Co ważne, Piotr Adamczyk zwrócił się w poście nie tylko do swoich polskich fanów. Tak zwana tracksuit mafia z "Hawkeye'a" podbiła serca widzów z całego świata, a więc zasięg aktora też siłą rzeczy uległ zwielokrotnieniu. Wsparcie zbiórki organizowanej przez Adamczyka i Fundację Happy Kids jest możliwe za sprawą portalu Siepomaga.pl.

REKLAMA

Akcja dopiero zyskuje na rozgłosie, więc na ten moment zebrana kwota jest dosyć skromna. Nie ma jednak wątpliwości, że z każdą kolejną osobą, która natrafi na powyższą fotografię będzie ona się systematycznie zwiększać. Sam Adamczyk "na dobry początek" wpłacił 200 zł i pozostaje mieć nadzieję, że składający mu życzenia koledzy po fachu (tacy jak Rafał Zawierucha czy Piotr Gąsowski) też dorzucą coś od siebie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA