REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

To ona ma zastąpić Johnny'ego Deppa w "Piratach z Karaibów"

"Piraci z Karaibów" gościli na ekranach prawie 7. lat temu. Tak gorący tytuł będzie mieć swoją kontynuację, a Disney ma w planach powrót do popularnej franczyzy. Stawia też na nową obsadę. Niewykluczone, że rolę główną zagra Ayo Edebiri, która niedawno rozstała się z jednym z projektów Marvela.

05.02.2024
10:11
Johnny Depp Piraci z Karaibów
REKLAMA

Disney chciał, by powstały dwa filmy "Piraci z Karaibów". Jeden z nich miałby być produkcją, gdzie na czele stanie Margot Robbie, drugi z kolei miał skupiać się na zupełnie innych, młodszych postaciach. Choć Margot Robbie twierdziła, że film z jej udziałem został anulowany, producent serii Jerry  Bruckheimer podkreślał, że film nie ma statusu priorytetowego, co nie znaczy, że nie będzie tworzony.

REKLAMA

Więcej o "Piratach z Karaibów" przeczytasz w Spider's Web:

Ayo Eebiri w "Piratach z Karaibów"? Disney chce odmłodzić obsadę.

Disney chciałby trafić do młodszych widzów, w związku z czym w "Piratach z Karaibów" zagoszczą znacznie młodsi bohaterowie. Jak się okazuje, do roli głównej przymierzana jest Ayo Eebiri. Publiczności aktorka znana jest m.in. z roli w serialu "The Bear", która przyniosła jej nagrody Emmy oraz Złoty Glob. Gwiazda miała być też związana z projektem Marvela, "Thunderbolts", lecz musiała rozstać się z tą produkcją ze względu na pokrywające się harmonogramy. Niewykluczone, że to właśnie nowi "Piraci z Karaibów" są projektem, który koliduje z innymi zawodowymi obowiązkami aktorki.

REKLAMA

"Piraci z Karaibów". Czy w nowej części zobaczymy Deppa?

Nowa część filmu ma skupić się na bohaterce o imieniu Anne oraz grupce dużo młodszych piratów poszukujących nowego skarbu. Z reżyserię odpowiedzialny ma być Craig Mazin, twórca serialowego hitu "The Last of Us". Na razie nie wiadomo, czy do filmu wróci Johnny Depp.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA