REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zwiastun filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". To będzie najgorszy "Pitbull"?

W serwisie YouTube wylądował pierwszy zwiastun nowej odsłony kryminalno-sensacyjnej serii "Pitbull" Patryka Vegi.  Film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" zapowiada się wyjątkowo nieciekawie. 

11.08.2016
9:13
Zobacz pierwszy zwiastun filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety
REKLAMA
REKLAMA

"Pitbull", opus magnum Patryka Vegi, po kilku latach powrócił na ekrany w styczniu bieżącego roku. Niebawem do kin trafi kolejna odsłona serii, zatytułowana "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Tym razem, zgodnie z tytułem, fabuła widowiska skupiać się będzie na policjantkach - tych świeżo przyjętych do pracy i tych doświadczonych, uwikłanych w skomplikowane układy z półświatkiem. Ścieżki bohaterek wielokrotnie przecinać się będą z bohaterami znanymi z poprzednich odsłon cyklu - Gebelsa, Majamiego czy Stracha. W sieci wylądował pierwszy zwiastun widowiska. Uprzedzam, że raczej nie należy oglądać go w pracy.

REKLAMA

Pozornie to stary dobry "Pitbull", ale trailer nie budzi praktycznie żadnych emocji. W dodatku dialogi, które zawsze były najmocniejszą stroną filmów Vegi, tym razem, poza kilkoma nielicznym wyjątkami, prezentują się mizernie. Miejmy nadzieję, że to wina kiepsko zmontowanego zwiastuna, a samo widowisko okaże udane. "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" trafi do kin 11 listopada. W obsadzie znaleźli się Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski, Joanna Kulig, Maja Ostaszewska, Tomasz Oświeciński, Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Aldona Jankowska, Zuzanna Grabowska, Wojciech Kalinowski.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA