REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Despero robi porządki w gangsterskim światku. Pitbull. Ostatni pies od dzisiaj w kinach

Informację o przejęciu najnowszego filmu z serii Pitbull przez Władysława Pasikowskiego jedni przyjęli z zadowoleniem, inni z pewną obawą. O tym, jak reżyser Psów poradził sobie z rasą Pitbull, dowiedziecie się, idąc do kina. Premierowe seanse Pitbull. Ostatni pies już dzisiaj.

15.03.2018
11:30
Pitbull scena z filmu
REKLAMA
REKLAMA

Fabuła Ostatniego psa kręci się wokół losów dawno niewidzianych znajomych z pierwszej części serii: Metyla, Nielata (obecnie po szkoleniu przez FBI) i zmęczonego wieloletnią służbą Despero. Doświadczeni policjanci muszą stawić czoła gangsterom w toczącej się między Pruszkowem i Wołominem wojnie. Niespodziewanie do akcji wkracza również trzeci gracz – tajemnicza Czarna Wdowa. Despero będzie musiał przeniknąć do przestępczej organizacji, by pokrzyżować szyki gangsterom.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Marcin Dorociński, Dorota „Doda” Rabczewska, Rafał Mohr, Cezary Pazura, Krzysztof Stroiński, Adam Woronowicz i Marian Dziędziel. Zwiastun produkcji zapowiada bardziej skomplikowaną intrygę niż w ostatnich dziełach Patryka Vegi, choć fani tej estetyki znajdą też coś dla siebie. Swoistym pójściem na kompromis wydaje się właśnie rola Dody, której aktorskie emploi i postać zdają się żywcem wyjęte bardziej z Kobiet mafii.

Władysław Pasikowski chyba najlepiej z polskich reżyserów potrafi naśladować amerykańskie wzorce kina sensacyjnego. Dlatego wielu fanów jego twórczości ma nadzieję, że Pitbull. Ostatni pies będzie nie tylko fabularnym, ale też estetycznym powrotem do początków serii. Czy tak jest w rzeczywistości, widzowie mogą się przekonać już dzisiaj. Pitbull. Ostatni pies debiutuje w kinach całej polski 15 marca.

Film zapowiada się na hit, ale nawet Pasikowskiemu niełatwo będzie dorównać kasowemu sukcesowi dwóch ostatnich części autorstwa Vegi. Dla tych, którym po jednym seansie wciąż będzie nie dość wrażeń, największe sieci multipleksów przygotowały specjalną ofertę.

REKLAMA

Dzień po oficjalnej premierze wyświetlane będą maratony serii Pitbull. Widzowie Multikin i kin Helios będą mogli zobaczyć trzy filmy Vegi i najnowszą część za jednym zamachem.

Gorzej wypada oferta Cinema City, gdzie wyświetlane będą jedynie trzy części serii: Nowe porządki, Niebezpieczne kobiety i Ostatni pies. Maratony odbędą się w wybranych kinach sieci. Start w godzinach wieczornych (22:00 w Multikinach i Cinema City, 23:00 w kinach Helios). Zapowiada się więc udany tydzień dla każdego maniaka filmów o policjantach i złodziejach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA