REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Dorociński i Doda w nowym zwiastunie Pitbull. Ostatni pies od Pasikowskiego

Jeżeli przejadły wam się Pitbulle od Patryka Vegi, to mam dla was dobrą wiadomość: w sieci pojawił się właśnie zwiastun filmu Pitbull. Ostatni pies w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Po raz pierwszy możemy zobaczyć w materiale wideo, jak prezentuje się ta produkcja.

22.01.2018
12:57
Pitbull. Ostatni pies - jest nowy zwiastun filmu Władysława Pasikowskiego
REKLAMA
REKLAMA

Od kiedy Patryk Vega pożegnał się z serią Pitbull, w wielu widzach odżyła nadzieja, że ten cykl filmów nie jest jeszcze stracony. Ten, kto widział Niebezpieczne kobiety w reżyserii Vegi właśnie, na pewno doskonale wie, o czym piszę. Ostatnie produkcje kontrowersyjnego twórcy z misją nie napawają nadzieją, co do jego kolejnych filmów i kondycji polskiego kina sensacyjnego w ogóle. A także co do tego, co bawi polską publiczność.

W filmie Pitbull. Ostatni pies powrócą bohaterowie znani z filmów i serialu Vegi.

W zwiastunie zobaczyć możemy Marcina Dorocińskiego w roli Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla, Rafała Mohra grającego Nielata, a także Michała Kulę, który ponownie wcielił się w Barszczyka.

Oprócz wymienionych aktorów w filmie wystąpią również: Dorota "Doda" Rabczewska, Katarzyna Nosowska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Izabela Kuna czy Marian Dziędziel.

Pitbull. Ostatni pies opowie o porachunkach gangsterskich i pracy policji, która m. in. prowadzi śledztwo w związku ze śmiercią jednego z nich. Do Warszawy, aby pomóc kolegom po fachu, zostaje ściągnięty Despero oraz paru innych policjantów, którzy mieszkają poza stolicą. Jednym z zadań bohatera sportretowanego przez Dorocińskiego będzie przeniknięcie do grupy przestępczej pod przykrywką. W mieście toczy się walka gangów z Wołomina i Pruszkowa, a oprócz tego pojawia się nowa postać z kryminalnego światka - Czarna Wdowa.

Mam mieszane uczucia po obejrzeniu zapowiedzi filmu twórcy Psów.

REKLAMA

Największe wątpliwości budzi we mnie postać, w którą wciela się Doda. Mam jednak nadzieję, że nowy Pitbull się uda. Poza standardowym żarcikiem na końcu zwiastuna, zapowiedź pozwala przypuszczać, że może nas czekać całkiem niezłe rozrywkowe kino.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA