REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Szukacie w sieci filmów Pasikowskiego? „Pitbull. Ostatni pies” obejrzycie za darmo na YouTubie

Stęskniliście się za filmami Władysława Pasikowskiego albo darzycie serię „Pitbull” dużym sentymentem? To ucieszy was wiadomość, że film „Pitbull. Ostatni pies” możecie od kilku dni obejrzeć zupełnie za darmo.

16.01.2019
13:43
Pitbull. Ostatni pies
REKLAMA
REKLAMA

O serii „Pitbull” można mówić bardzo dużo. Zarówno widzowie, jak i krytycy filmowi są podzieleni, gdy mowa o jakości poszczególnych odsłon. Jednak z pewnością jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii filmowych i telewizyjnych w Polsce. Trendy zapoczątkowane w połowie pierwszej dekady XXI wieku przez „Pitbulla” z czasem przeniosły się na całokształt polskiego kina sensacyjnego, odznaczając swój trwały znak.

Spod reżyserskiego oka Władysława Pasikowskiego wyszły takie produkcje jak „Pokłosie” i „Jack Strong”. Jest to także twórca polskich klasyków kina sensacyjnego, czyli filmów „Psy” i „Psy II: Ostatnia krew” oraz serialu „Glina”.

Najnowszym dziełem reżysera jest film „Pitbull. Ostatni pies”, który debiutował na wiosnę zeszłego roku.

Akcja najnowszego „Pitbulla” rozpoczyna się tragicznym wydarzeniem. Ginie jeden z policjantów, Soczek. Policjanci rozpoczynają dochodzenie. Jednak wydział jest mocno podzielony i zdziesiątkowany. Aby mieć jakiekolwiek szanse na schwytanie sprawcy, stołeczny komendant ściąga do Warszawy doświadczonych funkcjonariuszy. W wydziale pojawiają się Despero, Metyl oraz Quantico. Tymczasem w toczącej się walce o dominację nad miastem między dwoma gangami z Pruszkowa i Wołomina pojawia się nowy gracz, Czarna Wdowa.

W rolach głównych zobaczymy m.in. Marcina Dorocińskiego, Krzysztofa Stroińskiego, Dorotę „Dodę” Rabczewską, Rafała Mohra, Cezarego Pazurę, Adama Woronowicza oraz Mariana Dziędziela.

Teraz zeszłorocznego „Pitbulla” możecie zobaczyć zupełnie za darmo na YouTubie.

REKLAMA

Kanał Film Planet kilka dni temu udostępnił użytkownikom serwisu YouTube cały film „Pitbull. Ostatni pies”. Jest to więc idealny moment na obejrzenie najnowszego popisu reżyserskiego Władysława Pasikowskiego. Zwłaszcza jeśli nie zdążyliście w zeszłym roku obejrzeć „Pitbulla” w kinach lub zwyczajnie chcielibyście sobie odświeżyć tę produkcję.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA