REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Małgorzata Kożuchowska na tropie seryjnego mordercy. Plagi Breslau już w grudniu na Showmaksie

Patryk Vega kontynuuje współpracę z Showmaksem. Premiera filmu Plagi Breslau już w grudniu.

30.11.2018
13:45
plagi breslau showmax 14 grudnia
REKLAMA
REKLAMA

Wszystko wskazuje na to, że będzie to typowa dla tego twórcy historia z policjantami w roli głównej. We Wrocławiu dochodzi do serii makabrycznych zabójstw. Codziennie o godzinie 18.00 nieznany seryjny morderca dokonuje zbrodni. Sprawą zajmuje się policjantka Helena Ruś (Małgorzata Kożuchowska), która uważa, że stoi za tym jeden i ten sam człowiek.

Podczas jednej z interwencji jej partner z pracy, Bronson (Tomasz Oświeciński), zostaje poważnie ranny. Kobieta stawia sobie za punkt honoru ustalenie tożsamości mordercy. Wraz z oddelegowaną do tej sprawy agentką CBŚP Iwoną Bogacką (Daria Widawska) prowadzi śledztwo, które sięga aż do XVIII-wiecznej historii miasta. Bohaterki starają się wygrać wyścig z czasem i nie dopuścić do kolejnych zbrodni.

W obsadzie filmu znaleźli się jeszcze Andrzej Grabowski, Ewa Kasprzyk, Iwona Bielska, Katarzyna Bujakiewicz, Maria Dejmek, Jacek Beler, Filip Chajzer, a także zawodnik i komentator MMA, Karol Bedorf.

Patryk Vega swoimi Plagami Breslau kontynuuje współpracę z Showmaksem.

A ta rozpoczęła się wraz z wejściem serwisu na rynek. Już wtedy twórca stworzył krótki metraż, Czerwony punkt z Ewanem McGregorem, który jest dostępny na wyłączność na Showmaksie. W serwisie są też dostępne odcinki serialowego Botoksu i Kobiet mafii.

REKLAMA

Plagi Breslau pojawią się w serwisie Showmax 14 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA