REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Planeta Singli. Osiem historii" - zwiastun nowej serii Canal +. Polskie gwiazdy opowiedzą o miłości

"Planeta Singli. Osiem historii" zadebiutuje już w listopadzie. To produkcja składająca się z kilku opowieści komediowych o miłości. Canal+ wreszcie podzielił się z widzami pierwszym zwiastunem i plakatem.

03.11.2021
15:11
planeta singli osiem historii zwiastun canal plus
REKLAMA

O co chodzi w "Planecie Singli. Osiem historii" od Canal+? Będzie to seria ośmiu - jak wskazuje tytuł - różnych historii, portretów współczesnego świata miłosnych wzlotów i upadków. Każdy z odcinków tego miniserialu stanowi zamkniętą całość, a głównych bohaterów różni m.in. wiek, pochodzenie czy motywacja do poszukiwań drugiej połówki w sieci. To, co ich łączy, to chęć lub potrzeba odnalezienia miłości oraz fakt, że poznają się przez aplikacje randkowe. Te utrzymane w konwencji komedii, ale niestroniące od wzruszeń słodko-gorzkie opowieści mają być bardzo bliskie prawdziwemu życiu - tak, by każdy mógł się z nimi utożsamić.

REKLAMA

Planeta Singli. Osiem historii: zwiastun produkcji Canal+

Planeta Singli. Osiem historii od Canal+
REKLAMA

"Planeta Singli. Osiem historii" to międzynarodowa koprodukcja Canal+, Gigant Films i Grupy M7. Wszystkie odcinki realizowane są z inną obsadą, przez innego reżysera i twórców. W serii pojawi się 168 aktorów - poza nowymi twarzami zobaczymy w niej plejadę największych gwiazd. W rolach głównych zagrali m.in. Izabela Kuna, Bartłomiej Topa, Mateusz Damięcki, Antoni Królikowski, Zofia Wichłacz i wielu, wielu innych. Jeśli chcecie zapoznać się z opisami fabuł kolejnych epizodów i pełną obsadą, zajrzyjcie tutaj.

Planeta Singli. Osiem historii: premiera już 19 listopada na antenie CANAL+ oraz w serwisie CANAL+ online na canalplus.com.

planeta singli osiem historii zwiastun canal plus class="wp-image-1826161"
Planeta Singli. Osiem historii - plakat
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA