1. Rozrywka
  2. Seriale

Gorąca jesień w CANAL+ online. Już dziś obejrzysz polską wersję kultowego „The Office”

Lokowanie produktu: Canal+

Jesień przyszła na dobre i nie odpuszcza. Ale kiedy za oknem deszcz, bez wyrzutów sumienia możemy przejść w tryb „jesieniara” i wygodnie rozłożyć się pod kocem. Na ekranie nasze ulubione filmy i seriale. Gdzie je znaleźć? W CANAL+ online.

22.10.2021
13:35
canal plus online październik 2021

Październik w CANAL+ to nowe seriale i filmy - zarówno w CANAL+ online jak i na CANAL+ Premium obejrzymy polskie nagradzane produkcje. To także miesiąc długo oczekiwanej premiery - w serwisie obejrzymy „The Office PL”. Już dziś, 22 października, w VOD został udostępniony cały 1. sezon polskiego mocumentary. A co jeszcze w CANAL+ online w tym miesiącu? Sprawdzamy premiery, których nie możecie przegapić.

Październik w CANAL+ online. Tych filmów i seriali nie możesz przegapić:

The Office PL - październik w CANAL+ online

Zaczynamy od najgłośniejszej premiery. „The Office PL” to z pewnością tytuł, którego nie można pominąć z prostego powodu - wersja brytyjska, na podstawie której powstał polski serial, i przede wszystkim amerykańska ze Steve’em Carellem w roli głównej, są już uznawane za kultowe pozycje w świecie seriali. Za oryginalną opowieść odpowiada Ricky Gervais, który w brytyjskim pierwowzorze zagrał pierwszoplanową rolę, a potem pracował przy powstaniu tej prosto z USA. W zagranicznym „Biurze” bohaterami są pracownicy firmy sprzedającej papier do drukarek. W „The Office PL” zmieniono formułę - jesteśmy w Siedlcach, ale pracownicy nie zajmują się nudnym papierem, a nudną wodą o nazwie Kropliczanka. Postanowiono też nieco inaczej rozłożyć akcenty - dostaniemy dwóch mocnych szefów - Michała (w tej roli Piotr Polak) i Patrycję (portretuje ją Vanessa Aleksander). Ten koncept spodobał się samemu Gervaisowi. Na ekranie w polskim serialu zobaczymy także m.in. Adama Woronowicza, Mikołaja Matczaka czy Adama Bobika. Za reżyserię odpowiada Maciej Bochniak.

Premiera: 22 października 2021

 class="wp-image-1817521"
CANAL+ online w październiku - Chapelwaite / © Sony Pictures Entertainment. All Rights Reserved

„Chapelwaite” to pozycja dla fanów mistrza grozy - Stephena Kinga. Serial oparty jest o fabułę opowiadania pt. „Dola Jerusalem”. W główną rolę wcielił się Adrien Brody, który zagrał kapitana Charlesa Boone’a. Akcja produkcji przenosi nas do mrocznych realiów XIX wieku. Mężczyzna wraz ze swoją rodziną przyjeżdża do tytułowego Chapelwaite, domu jego przodków, mieszczącego się w Preacher’s Corner w stanie Maine, w Stanach Zjednoczonych. Rezydencja nie cieszy się dobrą sławą, dlatego jej nowi mieszkańcy nie spotykają się z sympatią lokalnej społeczności. Życie Boone’a i jego rodziny zamienia się w piekło. To miejsce skrywa tajemnice, których nie można pozostawić samym sobie. Tylko czy bohaterom uda się przeżyć to poszukiwanie prawdy?

Premiera: 5 października 2021

„Your honor” to coś dla fanów „Breaking Bad”. Nie tylko dlatego, że na ekranie oglądamy jedną z gwiazd tego serialu, Bryana Cranstona, ale także dlatego, że to człowieka, który w wyniku splotu niefortunnych wypadków zaczyna działać na granicy prawa. Michael Desatio to poważany sędzia i członek nowoorleańskiej palestry. Jego życie zmieni się w jednym momencie, gdy syn mężczyzny spowoduje tragiczny skutkach wypadek samochodowy. Desatio będzie musiał odpowiedzieć sobie na ważne pytanie - co jest dla niego ważniejsze: etyka, sumienie czy syn? Na horyzoncie pojawi się też mafia, a wszystko to z miłości i obowiązku rodzinnego… „Your honor” to miniserial, który jest amerykańską wersją izraelskiego dramatu „Sędzia”. Produkcja została dostrzeżona przez krytyków - Cranston został nominowany w tym roku do Złotego Globu w kategorii najlepszy aktor w miniserialu.

Premiera: 14 października 2021

Sweat w październiku w CANAL+ online

Głośna rola Magdaleny Koleśnik - młodej polskiej aktorki, która ostatnio przeżywa swoje przysłowiowe 5 minut (widzieliśmy ją w nowym „Kruku”, „Brzyduli 2” czy w „Klangorze”). „Sweat” to film w reżyserii Magnusa von Horna, odpowiedzialnego także za scenariusz, który opowiada o fit-gwieździe - Sylwii Zając. Mogłoby się wydawać, że młoda kobieta ma wszystko - zyskuje na coraz większej popularności, jest uwielbiana, atrakcyjna. W jej życiu jednak, tym codziennym mikroświatku, brakuje bliskości, porozumienia z drugim człowiekiem. Kariera influencerki świata fitnessu wyciska z niej siódme poty - nie jest obciążająca tylko fizyczne, ale i psychicznie trudna do zniesienia. „Sweat” i ekipa pracująca przy tytule został wielokrotnie wyróżniony na festiwalach filmowych. Koleśnik za swoją rolę dostała nagrodę na festiwalu w Gdyni, a sam film ma na swoim koncie m.in. Srebrne Lwy za reżyserię czy zdjęcia.

Premiera: 16 października 2021

Jeden z najbardziej rozchwytywanych i uwielbianych muzyków młodego pokolenia. Jego popularność rozpoczęła się w programie „Idol”, który wygrał prawie 20 lat temu. Od tamtej pory rozpoznawalność Krzysztofa Zalewskiego rosła - w ostatnich latach był twarzą „Męskiego Grania”, a jego ostatnie wystąpienie na scenie i pocałunek Ralpha Kamińskiego odbiły się szerokim echem. Koncert MTV Unplugged to podsumowanie jego dotychczasowej kariery. Artysta wraz z 8-osobowym zespołem akustycznie wykonał numery ze swoich ostatnich płyt - „Zelig”, „Złoto”, „Zalewski śpiewa Niemena” i „Zabawa”.

Premiera: 17 października 2021

Zabij to i wyjedź z tego miasta

Zabij to i wyjedź z tego miasta - CANAL+ online

„Zabij to i wyjedź z tego miasta” to autorska animacja Mariusza Wilczyńskiego, animatora i rysownika, opowiadająca o pożegnaniu z dzieciństwem i mieście, w którym dorastał - Łodzi. To przejmujący obraz pełen metafor, poezji, humoru i grozy - potrafi przygnieść, porwać, omamić, wzruszyć widza. Produkcja została wielokrotnie nagrodzona na wielu festiwalach. Film Wilczyńskiego jest pierwszą animacją, która zdobyła m.in. Złote Lwy na festiwalu w Gdyni, a także Orła za najlepszy film, Grand Prix na festiwalu w Ottawie. Głosu w produkcji użyczyli: Krystyna Janda, Marek Kondrat, Andrzej Chyra, a także zmarłe już gwiazdy polskiej sceny - Andrzej Wajda czy Irena Kwiatkowska.

Premiera: 1 listopada 2021

* Zdjęcie główne: Dystrybucja Gutek Film

Lokowanie produktu: Canal+
Najnowsze
Zobacz komentarze
Advertisement