1. Rozrywka
  2. Seriale

Te seriale komediowe obejrzysz na CANAL+ online. "The Office PL" już w serwisie

Lokowanie produktu: Canal+

Nic tak nie odpręża jak dobry serial komediowy czy sitcom, który pozwala oderwać się od rzeczywistości. Na CANAL+ online obejrzyjcie co najmniej 6 produkcji, które rozbawią was do łez.

29.10.2021
17:47
seriale komediowe canal+ online the office pl

"The Office PL" już w CANAL+ online - w serwisie obejrzycie cały 1. sezon serialu. To polska wersja kultowego serialu komediowego udającego dokument, powstała na bazie oryginalnej brytyjskiej wersji, stworzonej przez komika Ricky’ego Gervaisa. "The Office PL" czerpie nie tylko z pierwowzoru, ale także z amerykańskiej edycji "Biura" ze Steve’em Carellem w roli głównej, która zyskała ogromną popularność na całym świecie i pokaźną grupę fanów.

W polskiej wersji przenosimy się do Siedlec, ale nie do firmy zajmującej się sprzedażą papieru, a do Kropliczanki, gdzie pracownicy, których będziemy podglądać, sprzedają wodę. Polskie "The Office" zmieniło nieco formułę - zamiast jednego szefa w oddziale mamy dwóch. W szefa Michała wcielił się Piotr Polak, a w wiceprezeskę Kropliczanki, Patrycję, Vanessa Aleksander. Poza tym w serialu wystąpili m.in. Adam Woronowicz, Mikołaj Matczak, Adam Bobik i Marcin Pempuś.

Seriale komediowe na CANAL+ online

Seriale komediowe, które obejrzysz w CANAL+ online:

biuro the office najlepsze sitcomy class="wp-image-1701523"

Tej pozycji nie wypada przegapić. To jeden z najlepszych seriali komediowych, jaki kiedykolwiek powstał, choć wielu widzów przyznaje, że trzeba "przebrnąć" przez jego 1. sezon. "The Office", powstały na podstawie brytyjskiej wersji, stworzonej przez Ricky’ego Gervaisa, opowiada o pracownikach biura firmy Dunder Mifflin, którzy zajmują się sprzedażą papieru do drukarek. Śledzimy ich biurowe perypetie, jednocześnie będąc świadkami nagrywania o ich pracy filmu dokumentalnego - "The Office" to mockument, który jest satyrą na życie w biurze i współczesne społeczeństwo. W roli szefa biura, Michaela, wystąpił Steve Carell. Oprócz niego w serialu wystąpili m.in. John Krasinski, Rainn Wilson czy Jenna Fisher.

jak poznałem waszą matkę spin-off serial pomysł class="wp-image-1704706"

Sieroty po "Przyjaciołach" wkrótce po zakończeniu tego serialu dostały sitcom "Jak poznałem waszą matkę". Przez 9 sezonów słuchamy historii Teda Mosby’ego, który opowiada swoim dzieciakom, córce i synowi, jak… poznał ich matkę. W trakcie tej opowieści poznajemy nie tylko Teda, ale całą paczkę jego przyjaciół - parę Marshalla i Lily, szalonego Barneya oraz Kanadyjkę Robin. Jesteśmy świadkami zwariowanych perypetii z ich udziałem, rozłamów, miłości, kłótni i kryzysów. Czasem jest refleksyjnie i wzruszająco, ale zazwyczaj śmiesznie.

nienawidzę Suzie opinie class="wp-image-1766878"

"Nienawidzę Suzie" jest czymś więcej niż serial komediowy. To gorzka i zabawna opowieść o tytułowej Suzie, której życie zostaje wystawione na próbę. Jej intymne zdjęcia, na których uprawia seks oralny, wyciekają do internetu. A Suzie, cóż, jest aktorką i piosenkarką, która właśnie walczy o nowy kontrakt i powrót popularności. To nie będzie łatwa przeprawa, wszystko posypie się jak domek z kart - kariera, życie rodzinne, przyjaźnie i sama Suzie, dla której będzie to jeden z najgorszych okresów w życiu. "Nienawidzę Suzie" to wyjątkowa opowieść ery #MeToo, która prowokuje do śmiechu i łez, potrafi zaskoczyć i przerazić. Jest w tym serialu podobna energia do "Fleabag" - fani tego serialu będą zachwyceni. W główną rolę w "Nienawidzę Suzie" wcieliła się Billie Piper, która jest współtwórczynią produkcji.

hbo go premiery grudzień class="wp-image-349288"

"Współczesna rodzina" to mockument, który opowiada o losach patchworkowej rodziny Pritchettów. Mamy Jaya (w tej roli rewelacyjny Ed O’Neill), który mieszka w pięknym domu ze swoją nową żoną Glorią (Sofía Vergara) i jej synem, Mannym (Rico Rodriguez). Poza nimi są jeszcze Claire Dunphy (Julie Bowen) oraz Mitchell Pritchett (Jesse Tyler Ferguson), dorosłe dzieci Jaya z pierwszego małżeństwa. Każde z nich ma swoją rodzinę - Claire ma męża Phila i trójkę dzieciaków: Haley, Alex i Luke’a, a Mitchell partnera Camerona, z którym chcą adoptować dziecko. W trakcie kolejnych odcinków obserwujemy perypetie tej wybuchowej mieszanki bohaterów. Jest zabawnie, ale bywa też strasznie - jak w każdej rodzinie.

W serwisie dostępnych jest 9 sezonów serialu (całość liczy 11 serii).

seriale komediowe mały zgon class="wp-image-1819621"
fot. Bartosz Mrozowski

Polski serial w tym zestawieniu. "Mały Zgon" to czarna komedia, opowiadająca o serii niefortunnych pomyłek i wyborów niczym z "Fargo". Tytuł odnosi się do nazwy miejscowości, która stanie się swoistym bohaterem historii. W Małym Zgonie, uroczej mazurskiej mieścinie, na pozór jest spokojnie. Ale tak naprawdę dzieją się tu rzeczy niemożliwa - policjanci są skorumpowani, a miastem rządzi mafia. Wszystko stanie się jeszcze bardziej pokręcone i niebezpieczne, kiedy w wyniku splotu wydarzeń dyrektor więzienia zamieni się miejscami z gangsterem z programu ochrony świadków… W produkcji wystąpili m.in. Piotr Grabowski, Anna Seniuk, Jacek Koman czy Karolina Gorczyca. Za reżyserię odpowiada Juliusz Machulski.

Lokowanie produktu: Canal+
Najnowsze
Zobacz komentarze