REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Player.pl podnosi cenę. Za ten pakiet zapłacimy więcej

Cena 15 zł/msc. za dostęp do Player.pl bez reklam już jest nieaktualna. Platforma podnosi cenę jednego z pakietów. Uspokajamy - nie zmieniają się jednak kwoty abonamentu za inne opcje proponowane przez serwis.

15.10.2021
11:09
player pakiety ceny 2021
REKLAMA

Cena Player.pl zmienia się dla jednego z pakietów. Jeśli korzystacie z najtańszej oferty serwisu, czyli 8 zł/msc. za dostęp do materiałów z reklamami, nie musicie drżeć o stan swojego portfela. Ta kwota nie ulegnie zmianie. Podobnie zresztą jak oferta bez reklam z kanałami TV (30 zł/msc.), czy razem z dostępem do Canal+ (45 zł/msc.)

Co innego jeśli zakładając konto w usłudze, zdecydowaliście się na sam dostęp do materiałów bez reklam. O ile do tej pory płaciliście za niego 15 zł/msc., teraz będziecie musieli doliczyć do tej kwoty 3 zł.

REKLAMA

Nowa cena Player.pl bez reklam

REKLAMA

Dostęp do materiałów bez reklam od tej pory będzie kosztował 18 zł/msc. Chyba że zechcecie zapłacić za cały rok z góry, wtedy wyniesie was to 119 zł, a więc niecałe 10 zł na miesiąc.

Wykupienie tego pakietu co prawda gwarantuje dostęp do treści bez reklam, jednakże mogą pojawiać się materiały autopromocyjne. Korzystając z tej właśnie oferty możecie pobierać i oglądać dane tytuły offline, oglądać wybrane programy w 4K/UHD, kolekcję seriali Player Original, czy produkcje Discovery+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA