1. Rozrywka
  2. VOD

3500 godzin transmisji i 46 streamów. Player to najlepsze miejsce w Polsce do oglądania Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020

Lokowanie produktu

Platforma Player oraz Eurosport łączą siły. W ten sposób powstaje bezkonkurencyjna oferta dla miłośników sportu, z najszerszym dostępem do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Z ponad 3500 godzinami transmisji i aż 46 równoległymi streamami, to najlepsza olimpijska oferta na polskim rynku.

29.06.2021
19:27
Player igrzyska olimpijskie Tokio 2020

Od 24 czerwca 2021 roku oferta platformy Player została poszerzona o nowe sportowe pakiety. To efekt włączenia do popularnej platformy VoD zasobów Eurosportu. Od teraz widzowie Playera mogą oglądać tenisowe turnieje Wielkiego Szlema, największe wyścigi kolarskie, moje ulubione turnieje snookera, europejskie puchary w piłce ręcznej i wiele więcej. Do tego dochodzi dostęp na żywo do kanałów Eurosport 1 oraz Eurosport 2, a także gigantyczne archiwum i sportowa biblioteka VoD.

 class="wp-image-1744612"

W Polsce wyłącznie Eurosport posiada pełną licencję do transmisji z Tokio 2020. Player stanie się więc domem igrzysk olimpijskich.

Pośród mediów działających na terenie Polski tylko Eurosport otrzymał pełną, pozbawioną ograniczeń oraz limitów licencję do emitowania Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Wyłącznie Eurosport może udostępniać w naszym kraju każdą sekundę sportowych zmagań i każdego sportowca biorącego udział w każdej dyscyplinie medalowej. Przekłada się to na około 3500 godzin transmisji z Japonii – dostępnych zarówno na żywo w Playerze, jak i w formie wygodnego archiwum VoD.  Będzie to najbardziej spektakularna relacja igrzysk olimpijskich dla polskich widzów, jaką można sobie zapewnić.

– Włączając pełną ofertę Eurosportu czynimy Playera najsilniejszym serwisem streamingowym w Polsce. Od dziś to świetna propozycja także dla fanów sportu, którzy chcą oglądać na żywo najważniejsze wydarzenia sportowe świata, na czele z igrzyskami olimpijskimi, turniejami tenisowego Wielkiego Szlema i kolarskimi wielkimi tourami. Eurosport w Playerze to wielkie emocje sportowe i rozrywka dla całej rodziny w jednym miejscu – mówi Dorota Żurkowska-Bytner, Członek Zarządu TVN S.A. i Dyrektor Eurosportu w Polsce.

Player przygotowuje tak szeroką i szczegółową transmisję igrzysk, jak to tylko możliwe. Na platformie VoD zostanie uruchomionych aż 46 jednoczesnych streamów, gdzie transmitowane będą rozmaite olimpijskie dyscypliny. Wszystko na żywo, z możliwością płynnego przechodzenia między poszczególnymi rywalizacjami. Dzięki temu zawsze będziemy mieli dostęp do interesujących nas dyscyplin oraz ulubionych sportowców z całego świata. Z kolei to, czego nie uda się nam zobaczyć live, nadrobimy dzięki bibliotece VoD stale powiększającą się o nowe olimpijskie zmagania do odtworzenia w dowolnym momencie. Słowem, dzięki pełnej licencji, miłośnicy sportu będą mogli zobaczyć na Playerze każde zmaganie medalowe, każdy występ polskiego sportowca i każdą sekundę dowolnej dyscypliny.

Jednocześnie Eurosport zadba o odpowiednio wysoką jakość oprawy tego oczekiwanego wydarzenia, gromadząc drużynę znanych i lubianych komentatorów sportowych, w tym Marka Rudzińskiego, Tomasza Jarońskiego, Dariusza Baranowskiego, Witolda Domańskiego czy Karola Stopę. Atrakcją dla młodszych widzów będzie z kolei Krzysztof Gonciarz, prowadzący autorską relację z Tokio na zlecenie Eurosportu.

 class="wp-image-1744609"

Pakiety Eurosport w serwisie player.pl prezentują się korzystnie cenowo. Igrzyska to nie jedyna zaleta nowej oferty.

Poza najszerszą transmisją igrzysk olimpijskich z Tokio w naszym kraju, widzowie korzystający z pakietów Eurosport mogą oglądać na żywo kanały Eurosport 1 oraz Eurosport 2, a także odtwarzać treści VoD z szerokiej biblioteki i archiwum Eurosportu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sportową ofertę połączyć z pakietami Canal+ i Eleven Sports, zyskując w ten sposób dostęp do piłkarskiej ligi włoskiej, angielskiej, hiszpańskiej, a także żużla i wielu innych treści.

Ponadto miłośnicy sportu korzystający z pakietu Eurosport otrzymują dostęp do rozrywkowych treści z których znany jest Player. W tym popularnych programów i seriali takich jak Szadź, Chyłka: Inwigilacja czy Hotel Paradise. Do tego dochodzi kolekcja bajek dla dzieci, a także programy i dokumenty discovery+ Originals. Wśród nich część poświęconych sportowi i sportowcom, jak np. „Być jak Serena”, „Federer i Nadal – bogowie tenisa”, „Pele: ostatni mecz” , „Liverpool: powrót mistrzów”, „Ada, mistrzyni futbolu” czy „FC Barcelona: mistrzowie z bliska”. Pozostając przy autorskich treściach, Player już teraz wystartował ze specjalnym olimpijskim programem pod tytułem Head to Head, gdzie eksperci porównują ze sobą największe gwiazdy w historii igrzysk takie jak Usain Bolt i Carl Lewis czy Simon Biles oraz Nadia Comaneci.

 class="wp-image-1744606"

Warto dodać, że posiadacze pakietów Eurosport będą mogli cofać trwające transmisje na żywo do dwóch godzin, dzięki czemu żadne spóźnienie nie będzie nam starsze, a do tego dokładnie przyjrzymy się każdemu rekordowemu skokowi, biegowi czy pchnięciu. Sportowe emocje przeżyjemy na ulubionych urządzeniach, ponieważ Player jest dostępny na telewizorach SmartTV, w przeglądarce internetowej dla komputerów stacjonarnych i laptopów, na telefonach i tabletach z Androidem, iOS oraz iPad OS, na przystawkach z Android TV oraz Apple TV, a nawet na bardzo popularnej w naszym kraju konsoli PlayStation 4.

* Tekst powstał we współpracy z Player.pl.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze