REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Nowa „Plotkara” na HBO GO. Wracają też odcinki kultowego oryginału

HBO GO oficjalnie zapowiedziało, że wyprodukowany przez HBO Max serial „Gossip Girl” zadebiutuje na polskiej platformie jeszcze w tym roku. To jednak nie koniec świetnych informacji. Na deser firma dorzuci też oryginalną „Plotkarę” nadawaną w latach 2007-2012.

15.09.2021
12:40
plotkara kiedy premiera
REKLAMA

Według najnowszego badania przeprowadzonego wśród polskich klientów VOD wynika, że HBO GO zostało daleko w tyle za Netfliksem. Oba serwisy dzieli aż 9 mln użytkowników i trudno oczekiwać, żeby jakiekolwiek ogłoszenie było w stanie zasypać tę przepaść. Wieloletni fani HBO z pewnością doceniają jednak, że firma wciąż stawia przede wszystkim na mocne i głośne produkcje w przeciwieństwie do Netfliksa, dla którego duża liczba miesięcznych nowości stanowi nadrzędną wartość.

W najbliższym czasie najwięcej szumu spośród premier HBO GO wywoła z pewnością nowa „Plotkara”, która właśnie oficjalnie wchodzi do Polski. Reboot popularnej produkcji z lat 2007-2012 zadebiutował pierwotnie na HBO Max. Miało to miejsce 8 lipca i wiązało się z mocnymi oczekiwaniami fanów oryginału. Krytycy przyjęli „Gossip Girl” dosyć chłodno, o czym świadczą niskie średnie na portalach Rotten Tomatoes i Metacritic, ale pierwsze reakcje widzów były zdecydowanie bardziej optymistyczne. Inna sprawa, że dorównanie jednemu z najpopularniejszych młodzieżowych seriali początku XXI wieku nie było łatwym wyzwaniem.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć Plotkarę? Na HBO GO

REKLAMA

Obie produkcje opowiadają o losach grupy nastolatków uczęszczających do elitarnej szkoły na manhattańskim Upper East Side. Jej uczniowie żyją otoczeni przez luksusy, ale nie przeszkadza im to w przeżywaniu osobistych dramatów, pierwszych miłości i bolesnych zerwań, a także wszystkich innych problemów, z którymi stykają się zwykłe nastolatki. Nowa „Plotkara” rozgrywa się w tym samym świecie co oryginał, lecz dziesięć lat później. Ma też zupełnie nowy zestaw postaci. Na razie na HBO Max trafiło sześć z dwunastu odcinków. Szefowie serwisu myszą być zadowoleni z wyników oglądalności rebootu, bo już zamówili jego 2. sezon.

Nowa i stara „Plotkara” zadebiutują na HBO GO już 26 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA