REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Błyskotliwy debiut chłopaków z Lordofona i nowy Woodkid polecają się na półmetek października

Październik za półmetkiem, a wraz z nim kolejna porcja muzycznych premier. Oto subiektywna topka najciekawszych płytowych premier mijającego tygodnia.

17.10.2020
13:00
premiery muzyczne tygodnia plyty nowosci lordofon woodkid
REKLAMA
REKLAMA

Muzyczne premiery tygodnia:

Lordofon — Koło

Lordofon to stołeczny duet założony 3 lata temu przez Macieja Poredę i Michała Jurka, który już dorobił się całkiem imponującej grupy fanów. W ich utworach słyszymy wybuchową mieszankę rapu i gitarowych riffów, których nie powstydziłaby się sama Nirvana. Plus świetna nawijka Maćka Poredy i pomysłowe klipy promujące poszczególne utwory. Jedno jest pewne — „Koło” to kolejny znakomity debiut spod szyldu Asfalt Records.

Matt Berninger — Serpentine Prison

„Serpentine Prison” to długo oczekiwany solowy debiut frontmana rockowej grupy The National. Na krążku znajdziemy przede wszystkim gitarowe ballady okraszone niezwykle nastrojową barwą głosu Berningera. W nagraniu albumu towarzyszyli wokaliście również tacy znakomici muzycy jak Gail Ann Dorsey, Sean O'Brien i Booker T. Jones. W sam raz na jesienny chill z kubkiem gorącej herbaty w ręku.

Woodkid — S16

Yoann Lemoine znany szerzej jako Woodkid powraca z nowym materiałem. Francuski wokalista i ceniony reżyser (co widać po jego teledyskach) zyskał popularność w 2011 r. za sprawą utworu Iron, który wykonał m.in. w duecie z Laną Del Rey, a który stał się również motywem przewodnim w trailerze gry Assassin's Creed: RevelationsOd debiutanckiego krążka artysty minęło już siedem lat, co skutecznie zaostrza apetyt na nową porcję brzmień jego autorstwa.

REKLAMA

*Zdjęcie główne: Helena Bromboszcz/Facebook.com/Lordofon

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA