REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Maciej Musiałowski buduje sterowiec, goni marzenia i wchodzi w dorosłość w zwiastunie filmu „Polot”

W „Polocie” Maciej Musiałowski wciela się w rolę Karola, który po stracie ojca musi szybko dorosnąć. Pełnometrażowy debiut Michała Wnuka pojawi się na ekranach kin już w październiku, a tymczasem w sieci zadebiutował trailer nadchodzącej produkcji.

29.09.2020
14:19
polot-zwiastun-trailer
REKLAMA
REKLAMA

Swoją rolą w „Sali samobójców. Hejterze” Maciej Musiałowski wdarł się do czołówki polskich aktorów młodego pokolenia. Sukces filmu Jana Komasy zapewnił mu szeroką rozpoznawalność, a także otworzył drzwi do udziału w kolejnych projektach. Z tego powodu jego nazwisko w obsadzie na pewno przyciągnie tłum widzów na „Polot”. Szczególnie biorąc pod uwagę, że w nadchodzącej produkcji pokaże swoje nieco bardziej sympatyczne oblicze.

„Polot” — zwiastun filmu z Maciejem Musiałowskim

Grany przez niego Karol ma w sobie coś z Tomka Giemzy. Tak jak bohater „Hejtera”, protagonista „Polotu” jest chłopakiem przedsiębiorczym. Swoich talentów nie będzie jednak wykorzystywać, aby zemścić się na bogatej rodzinie, tylko, żeby założyć własną firmę. Chłopak mierzy się ze stratą ojca i wraz z kolegami postanawia skonstruować innowacyjny sterowiec. Niestety, gdy po drodze w grę wejdą duże pieniądze, będzie musiał też nauczyć się, że nie wszystkim można ufać.

Zgodnie z zapowiedziami twórców, jest to opowieść o współczesnych dwudziestolatkach, muszących zmierzyć się z dorosłością. A to nigdy nie jest łatwe. Mamy w tym wypadku do czynienia z portretem młodego pokolenia, które oglądając świat z perspektywy internetu pragnie dążyć do spełniania marzeń. Jak to wygląda w praktyce możecie zobaczyć w tyle co opublikowanym zwiastunie nadchodzącej produkcji:

Obsada filmu „Polot”

REKLAMA

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Michał Wnuk. Debiutujący w pełnym metrażu twórca zapowiada, że jest to film zarówno śmieszny, jak i przejmujący i zaskakujący. A jeśli to was nie przekonuje, to z pewnością zrobi to obsada, bo na ekranie, prócz Macieja Musiałowskiego, zobaczymy m.in. Tomasza Włosoka, Eryka Kulma jr., Polę Błasik, Izę Kunę, czy Andrzeja Konopkę.

Film trafi na ekrany kin 23 października 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA