REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Nie tylko "Zbrodnie przyszłości". Na Polsat Box Go obejrzycie najnowsze kinowe hity

Polsat Box Go wciąż rozwija swoją ofertę, wprowadzając kolejne nowości filmowe prosto z kina. Do serwisu trafił już m.in. najnowszy film mistrza body horroru, Davida Cronenberga: "Zbrodnie przyszłości" - a to tylko jedna z wielu świeżutkich propozycji.

20.10.2022
20:59
polsat box go filmy nowości październik zbrodnie przyszłości
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Z niekłamaną przyjemnością stwierdzam, że - zgodnie z zapowiedziami - oferta Polsat Box Go staje się coraz atrakcyjniejsza. Wśród filmowych premier nie brakuje tytułów, które niedawno debiutowały w kinach. Mówię, rzecz jasna, o pakiecie standardowym - przypomnę, że jeśli klienci zdecydowali się na pakiet Premium z usługą Disney+ (w którym znajdą ponad 100 kanałów tv, rozbudowaną bibliotekę filmów, najnowszych seriali oraz programów), otrzymają też dostęp do nowinek pokroju "Thor: Miłość i grom", "Stary człowiek" oraz "Auta w trasie".

REKLAMA

Polsat Box Go: nowości na październik 2022

Przypomnę, że tytuły dostępne w Polsat Box Go można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji na wielu urządzeniach. W październiku w Polsat Box Go można oglądać kolejne ciekawe premiery prosto z kina, a wśród nich:

Zbrodnie przyszłości

Powrót mistrza. Nowe "Zbrodnie przyszłości" to wszystko, co w Cronenbergu najlepsze - wrażliwość, nietuzinkowe refleksje, niepokój, fascynacja ciałem. Stare obsesje twórcy starzeją się znakomicie; wie, jak o nich opowiadać i zarażać zainteresowaniem. Od najnowszego dzieła wizjonera trudno oderwać wzrok - tym bardziej, że tę świetną historię uzupełniają znakomite kreacje aktorskie. Viggo Mortensen doskonały... i kruchy jak nigdy.

Zbrodnie przyszłości: Polsat Box Go

Na chwilę, na zawsze

Piotr Trzaskalski ("Edi") powraca. Pola (Martyna Byczkowska) jest u szczytu popularności - w wieku zaledwie 22 lat wypełnia sale na swoich koncertach i odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej. Pewnego dnia, po jednym ze swoich występów, dziewczyna pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec (Ireneusz Czop), a zarazem menadżer gwiazdy umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie piosenkarka zostaje zmuszona do pracy społecznej. Wkrótce poznaje tam Borysa (Paweł Domagała) - charyzmatycznego instruktora, słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy. On również był kiedyś popularnym muzykiem, ale wpadł w pułapki wczesnej sławy.

Lena i Śnieżek

Bogaty kolekcjoner zwierząt zleca kradzież małego białego lwiątka, jednak
w wyniku niefortunnych zdarzeń zwierzę ucieka. Przypadkiem znajduje go Lena, czyli nieśmiała nastolatka, która dopiero co przeprowadziła się do nowego miasta. Dziewczynka nadaje lwiątku imię (zgadza się, Śnieżek) i postanawia ukryć go przed światem. Kiedy zdradza swój sekret niewłaściwej osobie, zaczynają się kłopoty. Ta komedia familijna dla całej rodziny trafi na Polsat Box Go już 21 października.

Kurozając i zagadka Chomika Ciemności

REKLAMA

Oto on, jedyny w swoim rodzaju pół kurczak - pół zając, który dorasta pod opieką Króla Piotra, marząc o wielkiej przygodzie. Okazuje się, że ona sama go odnajduje - największy wróg Króla Piotra ucieka z zamkowego lochu i rusza na poszukiwania magicznego Chomika Ciemności, w którym drzemie wielka moc. Kurozając wie, że stawką wyścigu jest władza w królestwie. Szybko podejmuje decyzję o wyruszeniu w ryzykowną podróż. Premiera już 30 października!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA