REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Na Polsat Box Go wjechał nowy serial Kingi Dębskiej. Oto "Lulu"!

Na Polsat Box Go pojawiły się już dwa pierwsze odcinki nowej produkcji w reżyserii Kingi Dębskiej. „Lulu” to serial z gwiazdorską obsadą (Anna Dereszowska, Michał Czarnecki, Przemysław Sadowski), opowiadający o losach pewnej mieszkanki Warszawy. Kobieta po zdradzie ukochanego męża, mimo wielu trudności, stara się poukładać swoje życie na nowo. 

09.11.2022
14:26
polsat box go lulu serial nowość premiera
REKLAMA

Co nowego w Polsat Box Go? Lulu, czyli Lucyna Makowska (Anna Dereszowska), to tradycyjna "żona przy mężu" - przynajmniej do czasu, gdy partner (Przemysław Sadowski) nie dopuszcza się zdrady. Po rozstaniu bohaterka nagle musi zacząć radzić sobie sama. Dotychczas jej obowiązki ograniczały się do dbania o dom - teraz bohaterka musi zacząć sama na siebie zarabiać. Wpada na pomysł, by przekuć swoją pasję w biznes: postanawia założyć cukiernię. Jej pseudonim z czasów szkolnych wkrótce stanie się znakiem biznesowym.

Bohaterkę wspiera uwielbiająca romanse siostra, Olga, oraz Dziadek, którego pomysły czasem pożytku. Rzecz jasna, kłopoty rodzinne nie znikną ot tak, a rozstanie z wysoko postawionym urzędnikiem jedynie podsyci problemy wychowawcze z nastoletnią córką (Weronika Wachowska). Na drodze Lulu stanie też dawna miłość, Andrzej, a zazdrosna sąsiadka Elka z pasją będzie rzucać jej kłody pod nogi. Nowa produkcja Polsatu będzie zatem obyczajem z komediowym sznytem - ufam Kindze Dębskiej, więc mam co do niego dobre przeczucia.

REKLAMA

Lulu: nowy serial już na Polsat Box Go

Lulu

Twórcy podkreślają, że Lulu to niezwykle pozytywna postać, która z odpowiednim dystansem i humorem radzi sobie z codziennymi trudnościami: wychowawczymi, miłosnymi i biznesowymi, a widzowie z tygodnia na tydzień będą mogli jej w tym towarzyszyć. W serwisie - jak wspomniałem - znajdziecie już pierwsze dwa odcinki, po których seansie zdecydujecie, czy to coś dla was.

Kinga Dębska to nagradzana autorka m.in. takich filmów jak: "Moje córki krowy", "Zabawa, zabawa" czy "Zupa nic".

Zdecydowałam się robić ten serial, kiedy zobaczyłam, że to jest komedia, ale o poważnych sprawach. O rodzinie, o tym, jak przetrwać, być kochaną

- powiedziała Kinga Dębska w programie Przevodnik.
REKLAMA

Przypominam, że ta i inne premiery trafiają do pakietu Polsat Box Go Premium (promocyjna cena pakietu to 30 zł/30 dni), są dostępne bez reklam i można je oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na wielu urządzeniach. Do Polsat Box Go trafi łącznie aż 10 nowych tytułów serialowych w ciągu kilku miesięcy. 

Kinga Dębska - wywiad
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA