REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Polsat Box ogłasza nową promocję. Nawet rok telewizji za darmo

"Telewizja nawet 12 miesięcy bez opłat na start" to nowa promocja Polsat Box, która dotyczy telewizji we wszystkich technologiach. Dodatkowo atrakcyjną ofertę można rozszerzyć o wariant z Disney+, w ramach której otrzymać można roczny dostęp do platformy za darmo.

17.08.2023
14:36
Polsat Box ogłasza nową promocję. Nawet rok telewizji za darmo
REKLAMA

Polsat Box szasta promocjami jak szalony. Jeszcze wczoraj pojawiła się informacja, że wraz z zakończeniem działalności Polsat Go, każdy dotychczasowy użytkownik platformy otrzyma darmowy dostęp na 2 miesiące do nowego pakietu w serwisie Polsat Box Go, a nowi subskrybenci za pakiet Start zapłacą jedynie 30 zł rocznie, czyli 2,5 zł miesięcznie. Dzisiaj natomiast pojawiła się informacja o innym pakiecie - "Telewizja nawet 12 miesięcy bez opłat na start" - a także o wyjątkowej ofercie łączonej z Plusem, w ramach której zaoszczędzić można nawet 1000 zł rocznie.

REKLAMA

Promocja Polsat Box to nawet 12 miesięcy telewizji bez opłat

Nowa promocja Polsat Box uwzględnia wszystkie rodzaje telewizji: satelitarną, kablową IPTV oraz internetową z dekoderem. Klient ma do wyboru 3 pakiety: S, za który nie będzie musiał płacić przez pierwszy rok oraz M i L, w ramach których telewizję będzie można oglądać za darmo przez pierwsze 3 miesiące:

  • 12 miesięcy bez opłat za pakiet S dostępny w technologiach satelitarnej i kablowej IPTV, a w nim 55 kanałów TV, w tym kanały tematyczne Telewizji Polsat, ogólnodostępne oraz 5 kanałów w jakości 4K. W drugim roku cena pakietu to 30 zł/mies;
  • 3 miesiące bez opłat za wyższe pakiety: M (77 kanałów TV, cena od 4 miesiąca 40 zł/mies.), M Sport (83 kanały, cena od 4 miesiąca - 70 zł/mies.) oraz L (136 kanałów, cena od 4 miesiąca 70 zł/mies.).

Dodatkowo każdy pakiet z umową na 24 miesiące można wybrać w wariancie z rocznym, darmowym dostępem do platformy Disney+, a opłata za serwis w drugim roku umowy wyniesie 28,99 zł miesięcznie. W ramach promocji 12 miesięcy bez opłat, Polsat Box oferuje także 3 pakiety:

  • pakiet Wygodny w ofercie telewizji internetowej z dekoderem z 33 kanałami TV (od 13 miesiąca 30 zł/mies.);
  • pakiet Komfortowy i Bogaty przez 3 miesiące bez opłat (Komfortowy - 50 kanałów, cena od 4 miesiąca to 40 zł/mies., Bogaty - 99 kanałów, cena od 4 miesiąca to 70 zł/mies.).

Za telewizję Polsat Box z Disney+ i światłowód Plusa klienci przez pierwszy rok będą płacić jedynie 19 zł miesięcznie.

Od 17 sierpnia w ofercie łączonej klienci będą mogli zakupić telewizję Polsat Box z Disney+ i światłowodem Plusa już za 19 zł/mies. przez cały pierwszy rok po rabatach. Dzięki takiemu rozwiązaniu będą mogli zaoszczędzić nawet 1000 zł rocznie. Podobnie jak w pierwszym przypadku, oferta występuje w 3 wariantach:

REKLAMA
  • telewizję Polsat Box z Disney+ i światłowód S Plusa z prędkością do 300 Mb/s - 19 zł/mies. przez rok;
  • telewizja Polsat Box z Disney+ i światłowodem M Plusa z szybkością do 600 Mb/s - 29 zł/mies. przez rok;
  • telewizję Polsat Box z Disney+ i ultraszybki światłowód L Plusa z prędkością do 1 Gb/s - 39 zł/mies. przez rok.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA