REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Polsat Box Go wprowadza pakiet za grosze. Takiej ceny nie ma żaden serwis VOD

W serwisie streamingowym Polsat Box Go pojawi się nowy pakiet w promocyjnej cenie, który oferuje dostęp do znanych seriali i nowości, a także 20 kanałów telewizji Polsat. Takiej ceny nie oferowała jeszcze żadna platforma VOD.

16.08.2023
10:49
Pakiet Polsat Box Go wprowadza pakiet za grosze. Takiej ceny nie ma żaden serwis VOD
REKLAMA

Polsat Box Go uruchamia nowy pakiet Start. W ramach jego kupna serwis oferuje ponad 40 tys. godzin popularnych seriali i programów, a także dostęp do 20 kanałów telewizji Polsat:

REKLAMA

Zdecydowaliśmy, że jako Grupa chcemy rozwijać jeden serwis streamingowy - Polsat Box Go. Obok pakietów Polsat Box Go Premium i Sport wprowadzamy nowy, unikalny pakiet streamingowy na polskim rynku - Polsat Box Go Start (...). W jednym pakiecie dajemy dostęp do ponad 40 tysięcy godzin ulubionych, kultowych seriali, szalonych i gorących reality shows i hitowej rozrywki. Można oglądać łatwo, miło i przyjemnie co, gdzie, kiedy, jak się chce na dowolnym urządzeniu

- mówi Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu ds. Strategii Grupy Polsat Plus.

Z nowego pakietu skorzystają nie tylko nowi subskrybenci, ale również dotychczasowi użytkownicy serwisu Polsat Go, który z końcem sierpnia zakończy działalność. Ile będzie kosztowała subskrypcja nowego pakietu Start w Polsat Box Go?

Nowy pakiet w Polsat Box Go. Cena to zaledwie... 2,5 zł miesięcznie

Pakiet Start w serwisie Polsat Box Go oferuje tak niską cenę, jakiej jeszcze na polskim rynku nie było. Promocyjna cena wynosi bowiem 30 zł za cały rok, co miesięcznie daje zaledwie 2,5 zł. W ramach subskrypcji widzowie otrzymają dostęp do 40 tys. godzin popularnych seriali oraz ponad 20 kanałów telewizji Polsat:

Chcemy skupić się na produkcji kontentu. Zdecydowaliśmy się wyłączyć Polsat Go, a nasze treści będą oferowane m.in. w nowym pakiecie Polsat Box Go Start w modelu subskrypcyjno-reklamowym - niska, promocyjna opłata 30 zł za cały rok i niewielka liczba reklam. Jest to zgodne z aktualnym trendem na rynku streamingu

- mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat.
REKLAMA

Okazuje się także, że z końcem sierpnia swoją działalność kończy serwis Polsat Go. Na zamknięciu platformy skorzystają jej dotychczasowi użytkownicy, którzy otrzymają darmowy dostęp na 2 miesiące do nowego pakietu w serwisie Polsat Box Go. Wszyscy posiadacze kont w Polsat Go zostaną o tym poinformowani, a ponadto każdy z nich będzie mógł zakupić dostęp na kolejnych 12 miesięcy za 30 zł za cały rok.

Od teraz serwis Polsat Box Go oferować będzie 3 pakiety: Polsat Box Go Start, Polsat Box Go Premium oraz Polsat Box Go Sport.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA