REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Dobrze znane hity rozrywkowe i nowe seriale. Tak prezentuje się wiosenna ramówka Polsatu

Na wiosnę Polsat przygotował dla swoich widzów wiele atrakcji. Będzie co oglądać, bo poza dobrze znanymi formatami rozrywkowymi, jak chociażby "Taniec z gwiazdami" czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wbije kilka serialowych nowości, m.in. serial "Bracia".

01.02.2024
16:30
Ramówka Polsatu 2024
REKLAMA

Konferencje ramówkowe telewizyjnych stacji wyprawiane są z pompą. To całkiem pokaźny show, podczas którego przedstawiane są nie tylko nowości czy dobrze znane widzom programy, ale też mini występy czy pokazy taneczne. Tak właśnie było na wiosennej ramówce programowej Polsatu, gdzie można było usłyszeć Roksanę Węgiel czy zobaczyć popis tancerzy i tancerek "Tańca z gwiazdami".

REKLAMA

Więcej o Polsacie czytaj w Spider's Web:

Hitowe programy w ofercie programowej Polsatu. Wraca Taniec z gwiazdami i Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Prowadzący konferencję w osobach: Krzysztofa Ibisza, Macieja Rocka i Pauliny Sykut-Jeżyny przedstawili propozycje Polsatu na sezon wiosna 2024. Wśród dobrze znanych formatów rozrywkowych nie może zabraknąć oczywiście "Tańca z gwiazdami", który po dłuższej przerwie znów znalazł swoje miejsce w Polsacie. Ta edycja znacznie różni się od pozostałych, ponieważ twórcy show postanowili wymienić prawie cały skład jurorski, zostawiając jedynie Iwonę Pavlović. Poza nią w jury zobaczymy też Ewę Kasprzyk, Rafała Maseraka oraz Tomasza Jana Wygodę. Na scenie mieli okazję zaprezentować się też najważniejsi z całego show, czyli gwiazdy. W tej edycji pląsać na parkiecie będą m.in. Maciej Musiał, Julia Kuczyńska, Filip Chajzer czy Królowa Życia - Dagmara Kaźmierska.

Wiosną ruszy też w Polsacie jubileuszowa edycja muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Do tej odsłony twórcy zaprosili wszystkich zwycięzców poprzednich edycji, m.in. Kacpra Kuszewskiego, Katarzynę Skrzynecką, Stefano Terrazzino oraz Barbarę Kurdej-Szatan. Do programu wrócił Piotr Gąsowski, który tym razem nie będzie współprowadzącym, a oceniającym występy gwiazd.

Dobrze znanym formatem, który powróci z nowym sezonem jest "Nasz nowy dom " z Elżbietą Romanowską w roli prowadzącej. Choć fani tego misyjnego programu nie mogli przeboleć, że z "NND" pożegnała się Katarzyna Dowbor, format wciąż osiąga bardzo dobre wyniki oglądalności i cieszy się powodzeniem wśród widzów. Już kolejny raz gospodyni show Elżbieta Romanowska razem z ekipą pomoże wyremontować domy tym najbardziej potrzebującym rodzinom.

Wiosenną ofertę programową Polsatu zasilą też oczywiście po raz kolejny programy: "Love Island" oraz "Ninja Warrior Polska".

REKLAMA

Nowości serialowe na wiosnę w Polsacie

Coś dla siebie w wiosennym sezonie znajdą też fani seriali. Nie zabraknie dobrze znanych produkcji takich jak m.in. "Przyjaciółki", "Sługa narodu" czy "Teściowie". Nowością z kolei będzie serial "Bracia" z Piotrem Stramowskim, Nikodemem Rozbickim i Mateuszem Kościukiewiczem w rolach głównych. Nowościami są też produkcje "Zdrada" oraz "Krew" z Maciejem Musiałowskim, Vanessą Alexander oraz Piotrem Trojanem.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA