REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Gwiazdy wracają do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", ale w zupełnie innych funkcjach

Zapowiadają się zmiany w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Do najbliższej edycji wróci Piotr Gąsowski. Tym razem nie będzie współprowadzącym, a jurorem. To jeszcze nie wszystko, bo do muzycznego show znów zawita Katarzyna Skrzynecka. Gwiazda również nie będzie jurorką.

25.01.2024
8:34
Katarzyna Skrzynecka Piotr Gąsowski TTBZ
REKLAMA

Jubileuszowa edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będzie znacznie różnić się od pozostałych. W 20. odsłonie muzycznego show pojawią się najlepsi uczestnicy z poprzednich sezonów. Nowością jest powrót niektórych osób do programu w nieco innych funkcjach.

REKLAMA

Gąsowski wraca do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Będzie jurorem

Wiadomo, że do show, w którym uczestnicy przebierają się za najlepszych artystów, śpiewając ich piosenki powróci Piotr Gąsowski. Tym razem gwiazdor nie będzie współprowadzącym "TTBZ", a zasiądzie w roli jurora. W jubileuszowej edycji zagości też Katarzyna Skrzynecka. Tym razem z kolei gwiazda nie będzie jurorką, a gwiazdą występującą w programie.

Więcej o programach Polsatu przeczytasz w Spider's Web:

Na Instagramie "TTBZ" Skrzynecka została ogłoszona już jako gwiazda 20. edycji show. Warto dodać, że Katarzyna Skrzynecka zwyciężyła 1. edycją programu w 2014 r. Później przez wiele lat była jurorką. Wraz z przyjściem Edwarda Miszczaka jako dyrektora programowego Polsatu, Skrzynecka pożegnała się z programem.

W geście solidarności odszedł też Piotr Gąsowski, który prywatnie przyjaźni się ze Skrzynecką. Pod zdjęciem Skrzyneckiej na instagramowym profilu "TTBZ" Gąsowski zostawił komentarz:

Kasiu! I jak ja mam Ciebie oceniać ?! Jak mam oceniać moją ultrautalentowaną przyjaciółkę?! Na wszelki wypadek , żeby nie pisano o kumoterstwie, będę Ci dawał … same jedynki … żartowałem ! Czasem dwójkę. No dobra … jedna trójka też się znajdzie. Nie wyobrażałem sobie tej edycji bez Ciebie! Jak się okazuje , nie tylko ja!!!Skrzynka rulez!

czytamy.
REKLAMA

Polsat ogłasza uczestników jubileuszowej edycji TTBZ

Z powrotu zarówno samego Gąsowskiego, jak i Skrzyneckiej ucieszyło się mnóstwo fanów, zostawiających pozytywne komentarze w mediach społecznościowych. Na razie Polsat przedstawił dopiero 2. uczestników jubileuszowej edycji. Są to Katarzyna Skrzynecka oraz Stefano Terrazzino, który wygrał 3. edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA