REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Poznaliśmy obsadę aktorskich „Atomówek”. Kto wcieli się w Bajkę, Bójkę i Brawurkę?

CW chce zaserwować nam aktorski serial o Atomówkach. Na razie stacja zamówiła pilot. Nie znamy jeszcze wielu szczegółów produkcji, ale właśnie dowiedzieliśmy się, kto wcieli się w Bajkę, Bójkę i Brawurkę.

09.03.2021
21:04
CW zamówiło pilot aktorskich Atomówek. Wiemy, kto je zagra
REKLAMA
REKLAMA

Odkąd tylko stacja CW zapowiedziała, że jest zainteresowana nową wersją „Atomówek”, pomysł ten wydawał się ryzykowny. Kultowa seria doczekała się bowiem animowanego rebootu w 2016 roku, a fanom oryginału, delikatnie mówiąc, nie przypadł on do gustu. A weźmy pod uwagę, że kanał chciałby zrobić z przygód Bajki, Bójki i Brawurki serial aktorski. W zeszłym miesiącu kanał zamówił nawet pilot produkcji.

Wiemy, kto zagra Bajkę, Bójkę i Brawurkę

atomówki
Yana Perrault zagra Brawurkę / fot. https://www.youtube.com/watch?v=ZH0pgDWA_dg
dove Cameron
Dove Cameron zagra Bajkę / fot. DFree / Shutterstock.com
atomówki
Chloe Bennet zagra Bójkę / fot. Tinseltown / Shutterstock.com

Do tej pory znany był jedynie ogólny zarys fabuły. Bajka, Bójka i Brawurka nie będą już małymi dziewczynkami, a spotkamy je, jak będą już miały ponad 20 lat. W tym wieku żałują swojego dzieciństwa, zmarnowanego na walkę z przestępczością. Będą jednak musiały połączyć siły, aby ponownie uratować świat. Brzmi interesująco? Owszem. Jak wyjdzie? Tego jeszcze nie wiemy. Ale dowiedzieliśmy się właśnie które aktorki wcielą się w trzy główne bohaterki.

REKLAMA

Jak podaje Variety w pilocie zagrają Chloe Bennet, Dove Cameron, and Yana Perrault. Wcielą się one, po kolei, w Bójkę, Bajkę i Brawurkę. Pierwsze dwie wymienione aktorki możecie kojarzyć z „Agentów T.A.R.C.Z.Y.”. Tym razem jednak zamiast przeciwniczkami, będą sojuszniczkami.

Aktorki wystąpią w pilocie, ale warto zaznaczyć, że nie wiadomo, czy będzie nam dane zaprzyjaźnić się z nimi na dłużej. Włodarze stacji dopiero po obejrzeniu pierwszego odcinka zdecydują, czy warto zamówić kolejne epizody.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA