REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nawiedzony dom i podejrzani sąsiedzi. Horror The Open House właśnie pojawił się na Netfliksie

Popularny serwis streamingowy po raz kolejny stawia sobie filmowe wyzwania. Tym razem użytkownicy platformy Netflix mogą zanurzyć się w przepełniony mrokiem film grozy The Open House. Produkcja właśnie zadebiutowała na małych ekranach na całym świecie. 

19.01.2018
9:05
Kolejne kino grozy od Netfliksa. Już dziś premiera filmu The Open House
REKLAMA
REKLAMA

Film w reżyserii Matta Angela i Suzanne Coote przedstawia mroczną historię Naomi i jej nastoletniego syna – Logana. Po śmierci głowy rodziny bohaterowie postanawiają na jakiś czas przeprowadzić się do domku ich przyjaciela. Posiadłość znajduje się w niewielkim, górskim miasteczku, w którym dominuje deszczowa aura i zaciemnione leśne uliczki.

netflix horrory class="wp-image-120121"

Sytuacja w filmie dosyć szybko staje się nieprzyjemna.

Tuż po przyjeździe do nowego miejsca protagoniści napotykają na swojej drodze nadmiernie uprzejmych i podejrzliwych sąsiadów. Atmosfera zagęszcza się jeszcze bardziej, kiedy to Naomi i Logan zmuszeni są opuścić dom na jeden dzień, by udostępnić go ludziom zainteresowanym kupnem. Tuż po powrocie bohaterowie zaczynają słyszeć dziwne dźwięki dochodzące z piwnicy. Coraz bardziej spanikowani podejrzewają, że któryś z nabywców zdążył zadomowić się w ich mieszkaniu.

Do obejrzenia produkcji serwisu VOD zachęca również dobór obsady. W The Open House zobaczymy przede wszystkim Dylana Minnette, dla którego nie jest to pierwsza produkcja grozy. Aktor wystąpił bowiem w niedawno zrealizowanym horrorze Nie oddychaj oraz nieco mniej strasznej Gęsiej skórce. Jednak największą popularność przyniósł chłopakowi udział w dobrze przyjętym serialu młodzieżowym 13 powodów. The Open House jest zatem kolejną pogrążoną w mroku produkcją, w której sprawdzi się młody aktor.

REKLAMA

Obok Dylana Minnette w filmie zobaczymy również Piercey Dalton, w roli matki, Sharifa Atkinsa oraz Aarona Abramsa.

The Open House możecie obejrzeć w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA