REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD

Siódemka z Chicago walczy w kinach o demokrację, a na VOD wraca „BrzydUla”. Jest co oglądać w weekend

No i nadszedł pierwszy weekend października. Jest zimno i mokro. Na szczęście możemy miło spędzić czas w kinie, pod kocem z jakąś platformą VOD, czy na kanapie przed telewizorem.

03.10.2020
9:00
co obejrzec w weekend pazdziernik premiery vod kino
REKLAMA
REKLAMA

Szykujcie się na wyjście do kina, bo tam czekają na was już dwa interesujące tytuły. Po powrocie warto natomiast zajrzeć na serwisy streamingowe, bo tam też dużo się dzieje. A jakby to wam nie wystarczało, to program telewizyjny przepełniony jest filmami, które warto znać albo sobie przypomnieć.

Filmy, seriale, programy — co obejrzeć w weekend?

Proces siódemki z Chicago

Co prawda film ten niedługo wyląduje na Netfliksie, ale oglądanie go w ciemnej sali kinowej dostarczy wam więcej emocji, niż jakbyście chcieli go zobaczyć siedząc na kanapie. Aaron Sorkin przedstawia prawdziwą historię procesu grupy osób oskarżonych o konspirację w celu wywołania zamieszek w 1968 roku. Stawką jest tu jednak nie tylko wolność tytułowej siódemki, ale cała amerykańska demokracja.

Film już w wybranych kinach, a na Netfliksie pojawi się 16 października.

Skandal. Ewenement Molesty

Seans obowiązkowy dla wszystkich, którzy wychowywali się w latach 90. Skład Molesta zna chyba każdy. Grupa założona przez chłopaków z warszawskiego Ursynowa jest bowiem prekursorem ulicznego rapu w Polsce. Dokument pokazuje początki historii zespołu, który miał wielkimi zgłoskami zapisać się w historii polskiej muzyki.

Film już w kinach.

Poważni ludzie

Kino indyjskie to nie tyko Bollywood. Netflix prezentuje dramat społeczny o człowieku, który za pomocą kłamstw ma zamiar poprawić swój byt i przebić się do wyższych sfer. Czy mu się to uda? A jeśli tak, to jakim kosztem? Oto pytania jakie będziecie zadawać sobie podczas seansu.

Film już na platformie Netflix.

Po wielu latach przerwy „BrzydUla” powraca. Ponad 10 lat temu serial cieszył się ogromną popularnością. Teraz będziemy mogli się przekonać czy twórcom uda się powtórzyć ten sukces. Oj, dobra wiemy, że tak, bo przecież wszyscy na to czekamy, nawet jeśli się do tego nie przyznajemy.

Serial już na platformie Player.pl.

Replikanci

Ach, jest to historia stara jak świat. Człowiek chce rzucić wyzwanie naturze. Keanu Reeves wciela się tu w neurobiologa, który prowadzi badania nad możliwością transferu ludzkiej świadomości. Kiedy w wypadku giną jego najbliżsi, nie cofnie się przed niczym przywrócić ich do życia.

Film już dostępny na platformie HBO GO.

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: komedię romantyczną z Sandrą Bullock i Hugh Grantem „Dwa tygodnie na miłość” (TVN, sobota 20:00), początek legendy pewnego boksera w „Rockym” (TV Puls, sobota 20:00), horror z Keanu Reevesem „Constantine” (TNT, sobota 20:00), trzecią odsłonę przygód niesfornych policjantów z Miami „Bad Boys for Life” (HBO, sobota 22:15).

REKLAMA

W niedzielę szczególnie polecamy: przejażdżkę z Vinem Dieselem w „Szybkich i wściekłych” (TVN7, niedziela 20:00), szaloną komedię z Sethem Rogenem „Amerykanin w marynacie” (Cinemax, niedziela 20:00), drugą część perypetii niedobranych gliniarzy „Zabójcza broń 2” (TVN7, niedziela 22:20) i horror komediowy „Zabawa w pochowanego” (CANAL+, niedziela 23:10).

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA