REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Jeśli myślisz, że na dworze jest gorąco, to nie zaglądałeś jeszcze do kin i na Netfliksa

Premiery filmowe i serialowe na weekend? Bardzo proszę, przecież nie tylko Eurowizją człowiek żyje. W ten weekend do serwisów VOD i kin trafi kilka niezłych nowości. Koniecznie sprawdźcie tez program telewizyjny, bo późną nocą stacje wyemitują kilka naprawdę głośnych tytułów, w tym te superbohaterskie.

14.05.2022
8:39
co obejrzeć w weekend netflix kino
REKLAMA

Na zewnątrz - gorąco. W domu - gorąco. W zasadzie to gorąco jest wszędzie, bo serwisy VOD w tym tygodniu pełne są nowych tytułów, a i w kinach będzie, co obejrzeć. Sprawdźcie, jakie premiery filmowe i serialowe na was czekają.

REKLAMA

Premiery filmowe i serialowe: maj 2022 - co obejrzeć w weekend?

Choć ten weekend z pewnością upłynie pod znakiem Eurowizji, to z pewnością w serwisach VOD i w kinie znajdziecie coś, co odciągnie was na chwilę od muzycznego starcia. Mam szczerą nadzieję (a nawet pewność), że znajdziecie coś dla siebie.

Prawnik z Lincolna

Pamiętacie, jak Matthew McConaughey w roli prawnika zamiast jak człowiek wynająć sobie biuro, swoich klientów przyjmował w samochodzie kierowanym przez szofera? Szczerze mówiąc, nie pamiętam już, czy chodziło o styl, swoisty branding, czy o unikanie podatków od nieruchomości. To jednak nieważne. Istotne jest, że Netflix wypuszcza swoją wersjętexj produkcji i już możecie obejrzeć ją w serwisie. W rolach głównych Manuel Garcia-Rulfo i Neve Campbell.

Serial obejrzycie w serwisie Netflix.

Boscy

Trochę kino o kinie, ale nie martwcie się, bo "Boscy" zapowiadają się na jeden z najzabawniejszych i najbardziej pokręconych filmów roku. W tej historii ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, który pozwoli zapisać mu się złotymi zgłoskami w historii. Bierze więc słynnych, wręcz legendarnych twórców kina, najlepszych z najlepszych i zleca im zrobienie arcydzieła. Problem polega na tym, że gwiazdy nie przepadają za sobą nawzajem, a możliwe też, że nie lubią nawet siebie samych. Do kina powinna ściągnąć was fantastyczna obsada: Penélope Cruz, Antonio Banderas i Oscar Martínez.

Boscy dostępni są już w kinach.

Nieobecni – sezon 2

"Nieobecni" to jedna z najlepszych produkcji spod szyldu Player Original. Twórcy zajmują się w nim sprawami zaginięć. W Polsce co roku bez śladu znika około 20 tys. ludzi, a za każdym z tych zniknięć kryje się unikalna historia i masa bólu bliskich, o którym czasem zapominamy. Ta produkcja nie zapomina, a obok tego pozostaje naprawdę dobrym serialem - zrobionym ze smakiem i delikatnością.

Na Playerze możecie oglądać już 2 sezony.

Pies

Przyjaźń prawdziwego twardziela i… jego właściciela (zazwyczaj policjanta) to jeden tych najczęściej eksploatowanych motywów w kinie komediowym. W filmie "Pies" zobaczysz komandosa Briggsa (Channing Tatum) i jego psa Lulu (jakiś kochany psiak), będą podróżować przez Stany, aby zdążyć na pogrzeb ich przyjaciela. Jak to zwykle bywa w filmach z pieskami - będzie zabawnie i poruszająco.

Film dostępny jest już w Polsat Box Go.

REKLAMA

Premiery filmowe i serialowe - co warto obejrzeć w telewizji?

Wiadomo, że w ten weekend w telewizji rządzić będzie jeden program! W sobotę o 21:00 na TVP1 będziecie mogli obejrzeć Eurowizję, z kolei o na Polsacie w tym samym czasie zacznie się Madagaskar 3, a po nim (o 23:00) wyemitowany zostanie "Hellboy" (tak, ten z 2004 roku). Konkurencyjny TVN, żeby rzucić rękawicę publicznemu nadawcy o 20:05 wyemituje pierwszego "Shreka". Znowu w niedzielę widzowie na TVP1 będą mogli obejrzeć Stulecie winnych (20:15), a po nim Sanatorium Miłości. Z kolei TVN pokaże o 21:35 nolanowskiego "Batmana", czyli "Mroczny Rycerz powstaje"

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA