REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix nie opuszcza polskiego bagna. Platforma ma pracować nad 3. sezonem serialu "Rojst"

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Piotra Zarzyckiego. Netflix rzekomo pracuje nad kolejną odsłoną serialu "Rojst". Jest ona na bardzo wczesnym etapie rozwoju, więc na razie praktycznie nic o niej nie wiadomo. Możemy jednak być pewni, że jeśli powstanie uraczy nas lubianym mrocznym klimatem. Zadbają o to znani nam już twórcy.

12.05.2022
13:37
rojst 3 sezon netflix o czym
REKLAMA

"Rojst" przeszedł z Showmaksa do Netfliksa, a streamingowy gigant wykorzystał prawa do serialu i zrobił jego 2. sezon. Teraz wszystko wskazuje na to, że będzie dalej eksploatować jego popularność. Według doniesień szykuje bowiem kolejną odsłonę mrocznego "Rojsta". Na razie praktycznie nic na jej temat nie wiadomo, bo jest ona na bardzo wczesnym etapie prac. Fani tytułu mogą jednak poczuć dreszczyk emocji przed ewentualnym kolejnym spotkaniem z Piotrem Zarzyckim.

Do tej pory z bohaterami "Rojst" mieliśmy już okazję dość dobrze się zapoznać. W pierwszej odsłonie serialu, wydanej jeszcze pod marką Showmaksa, cofnęliśmy się do lat 80. i śledziliśmy losy Piotra Zarzyckiego, który pod okiem starego wygi Witolda Wanycza na własną rękę prowadził dziennikarskie śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa i podwójnego samobójstwa. W "Rojst '97" Netflix przeniósł nas wiele lat do przodu, do tytułowego 1997 roku. W czasie pamiętnej powodzi bohaterowi ponownie przyszło zmierzyć się z mroczną zagadką kryminalną.

REKLAMA

Rojst - będzie 3. sezon serialu Netfliksa?

W kontynuacji "Rojst '97" należy spodziewać się kolejnego przeskoku w czasie. Ponownie spotkalibyśmy się z Piotrem Zarzyckim, który na nowo zacząłby taplać się w polskim bagnie. Mroczny klimat jest bowiem znakiem rozpoznawczym serialu. Bez niego ta produkcja nie miałaby racji bytu. Dlatego w ewentualnej nadchodzącej odsłonie nie mogłoby go zabraknąć. Według doniesień zadba o niego dobrze nam już znana ekipa.

REKLAMA
Rojst: Sezon 3 - Netflix

Za scenariusz mają odpowiadać stali twórcy serialu, czyli Jan Holoubek i Kasper Bajon. Na razie jednak nie wiadomo nic na temat fabuły, bo 3. sezon "Rojst" ma być w fazie preprodukcji. Jak wynika z informacji portalu NaEkranie, ekipa poszukuje w Warszawie odpowiednich plenerów i miejsc do realizacji zdjęć. Kontaktowaliśmy się z biurem prasowym Netfliksa, aby potwierdzić te informacje. Do momentu publikacji tego tekstu nie dostaliśmy odpowiedzi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA