REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Jedna gala, a na niej Jaś Kapela kontra Kossakowski i Kruszwil kontra Kamerzysta. Kiedy odbędą się walki Prime MMA?

Premierowa gala Prime MMA, czyli nowej federacji walk zajmującej się pojedynkami celebrytów (często pato- i pseudocelebrytów) odbędzie się na początku roku. Emocji nie brakuje jednak już dzisiaj. W trakcie konferencji zapowiadającej galę doszło do starcia między Jasiem Kapelą i Ziemowitem Kossakiem. Oprócz nich powalczą też m.in. Kruszwil i Kamerzysta.

29.12.2021
16:47
prime mma jaś kapela ziemowit kossakowski kruszwil kamerzysta
REKLAMA

Informację o nowej gali freak fight MMA jako pierwszy wypuścił nie kto inny jak właśnie Jaś Kapela. Kontrowersyjny aktywista i lewicowy dziennikarz zapowiedział wszystkim swoim fanom i antyfanom, że wkrótce powalczy w oktagonie. Na więcej szczegółów nie musieliśmy czekać długo, bo niedługo później sieć zalały grafiki z uczestnikami Prime MMA wraz zapowiedzią oficjalnej konferencji prasowej. W jej trakcie doszło do przedstawienia właściciela nowej organizacji Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, a także spotkania między rywalizującymi parami.

Nie zabrakło typowej dla tego typu rozrywki zadymy, gdy naprzeciw stanęli prawicowy dziennikarz Ziemowit Kossakowski i wspomniany Jaś Kapela. Niższy z walczących rzucił brokatem w twarz przeciwnika, za co chwilę później dostał w twarz z otwartej dłoni. W samych wypowiedziach obu "dżentelmenów" również roiło się od kontrowersyjnych stwierdzeń, a także porównań do ZOMO i nawoływań do zaprzestania obrażania Jana Pawła II i innych "bezeceństw".

REKLAMA

Jaś Kapela kontra Ziemowit Kossakowski to tylko jedna z walk Prime MMA. Naprzeciw staną też Kruszwil i Kamerzysta.

Obaj wspomniani celebryci należą do gronia najpopularniejszych, ale też najczęściej wchodzących w konflikty z prawem patoyoutuberów. Kruszwil zasłynął ostatnio występem na budzącej obrzydzenie części publiki gali AlkoMaster. Z kolei za Kamerzystą przez większość tego roku ciągnie się sprawa nagrania, w trakcie którego razem z kolegami znęcał się nad osobą niepełnosprawną intelektualnie. W sprawie patoyoutubera od września za zamkniętymi drzwiami toczy się sądowy proces. Łącznie w trakcie przyszłorocznej gali dojdzie do siedmiu starć.

Gala Prime MMA odbędzie się 19 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Nie wiadomo jeszcze, gdzie będzie można obejrzeć transmisję z wydarzenia.

REKLAMA

Prime Show MMA Zadyma - pełna karta walk:

  • Kapela vs. Kossakowski
  • Stifler vs. Adam Soroko
  • "Kamerzysta" vs. "Lord Kruszwil"
  • Murański vs. Tyburski
  • Hecman vs. Ztrolowany
  • Julia "Queen of the Black" Pelc - Karolina Dumała
  • Wiola Kotelecka - Klaudia Kamińska
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA