REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Ekipa "Prince Charming" u Wojewódzkiego. Kim są Jacek Jelonek i Aggie Lal?

W najnowszym odcinku Kuby Wojewódzkiego zasiądzie pierwszy polski "Prince Charming" Jacek Jelonek oraz Aggie Lal, prowadząca randkowe show. Kim są osoby, który usiądą na kanapie obok Krzysztofa Stanowskiego?

26.10.2021
8:35
prince charming jacek jelonek-aggie lal kuba wojewodzki
REKLAMA

"Prince Charming" to pierwsze w Polsce randkowe show z gejami. 13 mężczyzn walczy o względy tytułowego "księcia z bajki. W pierwszej edycji został nim właśnie Jacek Jelonek. Program prowadzony przez Aggie Lal jest pokazywany wyłącznie online na Playerze. TVN jednak dostrzegł, zainteresowanie programem i już od 2 listopada będzie go też pokazywać na antenie tradycyjnej telewizji – w TTV. Dziś wieczorem z kolei o bohaterowie "Prince Charming" pojawią się w programie Kuby Wojewódzkiego.

REKLAMA

Kim jest Aggie Lal? To instagramerka-podróżniczka, która prowadzi "Prince Charming"

Agnieszka Lal, znana jako Aggie Lal, jest influencerką podróżniczką, która urodziła się w Warszawie, ale obecnie mieszka w Los Angeles. Ma 34 lata i m.in. prowadzi bloga "Travel in her shoes". "Nie uważam, że jestem ani super mądra, ani super sprytna. Nigdy nie byłam prymusem w szkole i uważam, że skoro ja potrafię ogarnąć podróże, to każdy potrafi" – mówiła w jednym z wywiadów.

Mało kto pamięta, ale jako dziecko zaczynała karierę w IV programie Polskiego Radia oraz była współprowadzącą "Rower Błażeja". Potem zaczęła prowadzić na TVP1 katolicki program "Raj", a także pracować jako producentka w muzycznych stacjach MTV i VIVA. Podróżniczką została w wieku 19 lat – przeprowadziła się do Australii, gdzie skończyła studia menadżerskie na uniwersytecie w Sydney i mieszkała kilka lat.

Na swoim blogu pisze, że odwiedziła 53 kraje, przez kilka miesięcy pływała po morzu, a także mieszkała w zuluskiej wiosce. Oprócz pisania o podróżach, jest też influencerką (na Instagramie ma ponad 850 tys. obserwatorów), opracowuje autorskie presety (czyli takich jakby "filtrów") do Adobe Lightroom, a także pracuje na planach filmowych w Hollywood jako freelancerka. Prywatnie jest w związku z angielskim artystą Jacobem Riglinem.

Kim jest Jacek Jelonek? To model i pierwszy polski "Prince Charming"

Fani mody i modelingu z pewnością go kojarzą. 35-letni Jacek Jelonek przez lata pracował w popularnej agencji modelingowej D'Vision oraz brał udział w kampaniach takich marek jak Camp David, Wittchen i Paprocki & Brzozowski. Pojawiał się też na okładkach takich czasopism jak "Hangover Man", "Fantastic Magazine", "Jon Magazine" czy "Lounge". O pracy modela marzył od dziecka.

Nie pamiętam, ile miałem lat, ale pamiętam, że w telewizji leciał jakiś pokaz mody. Pomyślałem wtedy, że też bym tak chciał i chcę zostać modelem. Ale nie wiedziałem, czy się nadaję i mam warunki. Mój brat pracował w telewizji, poszliśmy na jakieś urodziny. Podeszła do mnie jakaś pani i zapytała, z jakiej agencji jestem. Powiedziałem, że nie jestem dziw*ą i że w żadnej agencji nie jestem. Ale zaczęła się śmiać i dała mi wizytówkę mówiąc, że pracuje w agencji modelek. No i tak się to potoczyło

- mówił w "Dzień dobry TVN".

Jacek Jelonek studiował architekturę przestrzeni, a oprócz modelingu, pracujr też w showroomie agencji public relations Prêt-à-Porter. Początkowo nie chciał wystąpić w "Prince Charming". W rozmowie z noizz.pl powiedział, że producenci przekonali go m.in. tym, że to nie będzie typowy program rozrywkowy i poruszane będą w nim poważne sprawy i tematy tabu (i faktycznie tak jest, o czym pisałem w recenzji dwóch pierwszych odcinków). Chciał również przełamać stereotyp geja.

Przekonali mnie, że to będzie zupełnie inny program randkowy, niż to sobie na początku wyobrażałem. Obawiałem się, że to może zaburzyć moją pracę jako modela. Nigdy nie ukrywałem, że jestem gejem, ale może niektóre marki skreślą mnie jako modela, który miałby prezentować np. garnitury ślubne, bo to dla kogoś może być nieautentyczne. Bałem się też hejtu, który mógłby wylać się na mnie po emisji programu. Jednak mieszkamy w Polsce, a sytuacja osób LGBT nie jest tu zachwycająca. Nie mogłem przewidzieć, jak to wyjdzie i jak zostanie odebrane przez innych. Poza tym jestem modelem, ale nigdy wcześniej nie miałem przygody z telewizją, a to zupełnie co innego, co również budziło moje wątpliwości - powiedział Jacek Jelonek.

- mówił Jacek Jelonek.
REKLAMA

Aggie Lal, Jacek Jelonek i Krzysztof Stanowski będą gośćmi programu Kuby Wojewódzkiego. Start o 22:30 na TVN i w Player.pl.

* Zdjęcie główne: Wojciech Kurczewski / TVN

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA