REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Płatni zabójcy w teledysku do wspólnego utworu PRO8L3Mu i Artura Rojka

Drugi studyjny album duetu PRO8L3M zawiera utwór To nie był film, w którym pojawił się Artur Rojek. W sieci zadebiutował teledysk do tego kawałka.

14.03.2019
21:37
PRO8L3M To nie był film Artur Rojek
REKLAMA
REKLAMA

Jest on inspirowany kompozycją z repertuaru Myslovitz o tym samym tytule. Za nową interpretację odpowiadają oczywiście Oskar i Steez z PRO8L3Mu.

Teledysk stworzyła Gosia Herman. Złożyły się na niego fragmenty z różnych filmów (w sumie ponad 20). Wśród nich m.in. pochodzący z 1966 roku „Człowiek z Tokio” Seijuna Suzukiego. Wspólnym elementem wszystkich fragmentów, które zostały wykorzystane do klipu, jest motyw płatnego zabójcy. Swoją koncepcją teledysk nawiązuje do tematyki utworu, podobnie zresztą jak teledysk do oryginalnego utworu Myslovitz.

Teledysk do To nie był film PRO8L3Mu i Artura Rojka:

REKLAMA

Utwór znalazł się na płycie „Widmo”, która trafiła na sklepowe półki 1 marca. Duet zadaje na niej wiele pytań o kierunek, w jakim zmierza nasz świat i my sami. Z całości wyłaniają się niekiedy mroczne wizje, innym zaś razem zupełnie nieprzewidywalne. Krążek jeszcze przed oficjalną premierą uzyskał status złotej płyty. Jest to nie lada osiągnięcie biorąc pod uwagę fakt, że udało się to zrobić przed wprowadzeniem albumu do regularnej sprzedaży. PRO8L3M otrzymał kilka dni temu Fryderyka za swoje poprzednie wydawnictwo, „Ground Zero Mixtape”.

Premierze najnowszej płyty „Widmo” towarzyszyło wyjątkowe wydarzenie – OUTPOST – IN5TALAC7A. To przeszło półtoragodzinna przygoda w wirtualnej rzeczywistości, zaaranżowana w postindustrialnej przestrzeni na warszawskiej Pradze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA